Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Faaliyetlerimiz Yeşilleniyor: Tedarik Zinciri

Tedarikçilerimizi ve ürünlerimizi seçme suretiyle ekolojik etkileri minimum düzeye indirmek için 2010 yılında Çevresel Tedarik Programını geliştirdik. Bu programda belirtilen çevresel standartlar ve yönergeler, tedarikçilerimizin çevresel etkimizi nasıl minimum düzeye indirdiklerini ve çevresel hususların sundukları ürünlere nasıl entegre edildiğini anlamamıza yardımcı olacak bir çerçeve sağlamaktadır.

Fairmont'un sürdürülebilirlik taahhüdünün bir parçası olarak kendi faaliyetlerimizin ötesine geçerek günlük faaliyetlerimiz dışında da sürdürülebilirlik performansı üzerinde pozitif bir etki bırakmak için çabalıyoruz. Bu, yalnızca sürdürülebilirlik uygulamalarınızı iyileştirme isteğimizi değil, aynı zamanda diğer kuruluşları da etkileme sorumluluğumuzu ve becerimizin farkındalığını yansıtmaktadır.

Konuklarımıza lüks bir deneyim sunmak için hem yerel hem de kurumsal düzeyde çeşitli tedarikçilere güveniyoruz. Böylelikle, bu tedarikçilerin sürdürülebilirlik uygulamalarını anlamaya ve mevcut girişimleri iyileştirmek ve bu girişimlere katkıda bulunmak için çalışmaya odaklanıyoruz. Sürdürülebilir tedarikin yalnızca ürünlere odaklanmadığını, aynı zamanda tedarikçilerimizin genel faaliyetlerinin sürdürülebilirliğini göz önünde bulundurduğuna inanıyoruz.

Sürdürülebilirlik uygulamalarını anlamaya yardımcı olmak ve tedarikçilerimizin sürdürülebilirlik faaliyetlerinin sürekli iyileştirilmesini desteklemek için Tedarikçi Yönetim Programını geliştirdik. Program; sürdürülebilirlik uygulamalarının faaliyetlerine daha fazla entegre edilmesini ve en iyi uygulamaların tedarikçi ağımızda paylaşımını destekleyecek şekilde hem Kurumsal hem de yerel düzeydeki tedarikçilerimizin bir araya getirilmesine odaklanmaktadır.

Programın bir parçası olarak, tedarikçilerin sürdürülebilirlik çabalarını muntazam ve tutarlı bir şekilde toplamak ve değerlendirmek için tedarikçi yönetimi araçları (Tedarikçi Profil Formu ve Tedarikçi Beyan Formu) geliştirdik. Bu araçlar Fairmont'un tedarikçilerimizin sürdürülebilirlik uygulamalarını daha iyi anlamasına yardımcı olacak ve zengin tedarikçi yelpazemiz genelindeki gelişmeleri puanlamak, sıralandırmak ve izlemek için bir temel sağlayacaktır.

© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.