Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Yapımı Devam Eden Oteller

Söz konusu büyüme olduğunda Fairmont Hotels & Resorts şöhretine bel bağlamaz. Şirket son dönemde heyecan verici bir dizi otel projesi açıkladı. 

 

 • Fairmont Austin

  FAIRMONT Austin (2017)

  The Fairmont Austin, Austin Kongre Merkezi'nin tam doğusunda, Cesar Chavez ve Red River Caddeleri'nin kuzeydoğu kenarında konumlandırılacak. 10.000 metrekarenin üzerinde toplantı alanına sahip olacak 50 katlı otel, yaklaşık 176 metrelik boyuyla Austin silüetinin en uzun ikinci binası olacak.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Citystars Sharm el Sheikh

  FAIRMONT CITYSTARS Sharm el Sheikh (2018)

  Geniş perakende satış mağazaları, daireler ve dünyanın en geniş Kristal Lagünü dahil olmak üzere ilk aşamanın parçasıdır. Fairmont'un 2017 yılında açılması planlanmaktadır ve bir Fairmont oteli ile 414 konuk odası ve 316 rezidanslı bir konaklama alanı içermektedir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Riyadh

  FAIRMONT RIYADH, BUSINESS Gate, Suudi Arabistan (2018)

  Şehrin hemen kuzeyinde yer alan Fairmont Riyadh, Business Gate bir otel, bir kongre merkezi ve hem uluslararası hem de bölgesel şirketleri barındıracak ticari gayrimenkul alanından oluşan yeni bir çok amaçlı kullanıma sahip gelişim projesinin parçası olacak. Otel, 298 geniş misafir odası ve Fairmont Gold özelliklerine sahip olacak. Konuklar, yemek yiyebilecekleri bir dizi mekanın yanı sıra spa ve egzersiz tesislerinden faydalanabilecek. Kongre merkezi, 5.000 metrekarelik toplantı ve görüşme alanı içerir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Abu Dhabi Marina Resort dış cephe görünümü

  Fairmont Abu Dhabi Marina Resort (2018)

  Lüks Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, görkemli bir kemer ile bağlanan iki simgesel kulede bulunan 563 otel odası ve suit yanında249 Fairmont markalı rezidansa sahiptir. Marina Alışveriş Merkezi ve Abu Dhabi Dalga Kıran (insan yapımı okyanus kenarı yürüyüş yolu) yakınındaki seçkin tasarımlı gökdelen, Basra Körfezi, Korniş ve şehrin ünlü silüetinin panoramik manzaralarını sunuyor. Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, dokuz restoran ve lounge ve Fairmont Gold odalar yanında otel ile rezidanslar arasındaki gökyüzü köprüsünün tepesinde bulunan Fairmont Gold lounge, son teknoloji toplantı alanı ve 1.270 dans salonu sunmaktadır. Eğlence olanakları arasında çeşitli yüzme havuzları, plaj, su sporları merkezi, çocuk kulübü ve Willow Stream Spa bulunmaktadır.

 • Fairmont Wuhan lobby

  Fairmont Wuhan (2018)

  Fairmont Wuhan will feature 350 guestrooms, four distinctive dining outlets and approximately 2,500 square meters (26,910 square feet) of event and banquet space. The world-class hotel will also offer business and leisure travelers access to a Willow Stream Spa - Fairmont's award-winning signature spa brand - and fitness options including a swimming pool.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Century Plaza, Los Angeles

  Fairmont Century Plaza, Los Angeles (2019)

  The historic Century Plaza Hotel, located in the heart of Century City in Los Angeles is undergoing a meticulous restoration and is slated to re-open as Fairmont Century Plaza, Los Angeles in 2018. The mixed-use redevelopment project includes approximately 394 guestrooms and 63 branded residences within the original iconic building, along with two new 46-story luxury residential towers with 290 luxury residences and approximately 100,000 square feet of boutique high-street shopping and expanded parking facilities.

 • Fairmont Taghazout (2019)

  Fairmont Taghazout Bay will feature 155 spacious guestrooms, with sea facing views, in addition to 52 Fairmont branded villas, to be released for sale later this year, which will be the first luxury waterfront villas of this kind in the country. The resort will boast over 2,500 square meters (27,000 square feet) of meeting space and a Fairmont spa with fitness facilities. A range of culinary offerings will include an all-day dining restaurant, lobby lounge, specialty restaurant and beach pool bar and grill.

 • Faırmont Kuala Lumpur (2020)

  2018 tarihinde açılması planlanan Fairmont Kuala Lumpur, Fairmont'un Asya Pasifik'in kilit geçiş noktası konumundaki şehirlerinden biri olan Malezya'daki ilk oteli. Sembol haline gelen PETRONAS İkiz Kuleleri'nin de yer aldığı Kuala Lumpur Şehir Merkezi (KLCC) gelişim bölgesinde bulunan Fairmont Kuala Lumpur, 750 adet mükemmel döşenmiş misafir odası ve özel lounge ve Fairmont Gold özellikleriyle 62 katlı lüks bir otel olacak. Otelde, altı yemek mekanının yanı sıra 2787 metrekarelik toplantı ve açık büfe alanı ile yüzme havuzu, sağlık kulübü ve spanın da yer aldığı eğlence olanakları bulunacak.

 • Fairmont Soma Bay, Egypt (2020)

  10 milyon metrekarelik çok amaçlı örnek bir bütün oluşumun parçası olan Fairmont Soma Bay, bir otel konseptinde markanın oteli olan Fairmont Gold dahil olmak üzere 300 konuk odası ve suite ve 150 Fairmont markalı satılık Rezidanslara sahiptir.

© Copyright 2017 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.