FAIRMONT AUSTINE'e Hoş Geldiniz (açılış 2017)

Cesar Chavez ve Red River Caddeleri'nin kuzeydoğu köşesinde yer alan Fairmont Austin, Austin Kongre Merkezi'ne Red River Canopy Walk yoluyla bağlanacaktır. 37 katlı lüks otel 137 metre yükselecek ve Austin'in hareketli Merkezi İç Bölgesi'ndeki ikinci büyük yapı olacaktır. 1068 adet konuk odası ve suit, Lady Bird Gölü, Teksas Üniversitesi ve Eyalet Başkenti'nin manzaralarını göz önüne sermektedir. Ayrıcalıklı bir yaşam tarzı otel deneyimi olan Fairmont Gold, özel girişi, danışma hizmetleri ve 35. kattaki Lounge'da yaratıcı yiyecek içecek ikramları ile konuklarına 134 adet misafir odası sunmaktadır.

Yiyecek İçecek noktaları arasında Park Lounge Lobby Bar, Sound Stage 16 ve her biri Austin'in yerel tatlarını ve benzersiz ambiyansını temsil eden beş adet özel olarak tasarlanmış Epikürcü Kantin restoran bulunmaktadır. Enerji, Müzik, Ortam ve Canlı Renkler, Sounds Stage 16'nın enerjik atmosferini oluşturan bileşenlerdir.

Grup toplantıları, etkinlikler ve sosyal toplantılarda konuklar iki balo salonu, 23 ayrı toplantı odası ile Waller Creek ve Palm Park'a bakan ve yerden tavana uzanan pencereleriyle iki özel etkinlik mekanından oluşan yaklaşık 10.000 metrekarelik bir alanın keyfini çıkartacaklar. 7. kattaki Yüzme Havuzu ve Etkinlik Alanımız, yaklaşık 1.800 metrekarelik bir açık hava temalı parti alanı sunmaktadır, servisi ise açık büfeye özel mutfak ekibi yapmaktadır.

Otelin tasarımı 2 yıldız derecesi ile Austin Enerji'nin Yeşil Bina programını da kapsamaktadır. Austin Enerji Yeşil Bina (AEGB) şu anda ülkenin en başarılı sürdürülebilir bina programıdır. Çevre bakımından bu şekilde yenilikçi bir konum alma, Fairmont'un sektöre liderlik eden operasyonel sürdürülebilirlik ve sorumlu turizm anlayışını da tamamlamaktadır.

 

Şehir Rehberi

US News ve World Report, Money Magazine, Kiplinger ve Forbes gibi ulusal yayınlarına göre Austin, sürekli olarak Amerika'nın ziyaret etmek için en iyi şehirlerinden biri olarak gösteriliyor. Teksas'ın incisi olarak değerlendiriliyor ve Teksas Hill Country'nin kalbinde bulunuyor. Eyaletin merkezinde bulunan Austin, Dallas'ın yaklaşık üç saat güneyinde; Houston'ın üç saat batısında ve San Antonio'nun yaklaşık 90 dakika kuzeyinde yer alıyor. Sarp arazisi, koyları, parkları ve Kolorado Nehri ile Auston, çok sayıda ziyaretçinin hala Teksas'ta olup olmadıklarını merak etmelerine neden olan bir açık alan şehridir. Lady Bird Gölü, şehrin başlıca dinlenme alanlarından biridir. Kıyıları, Lady Bird Yürüyüş ve Bisiklet Yolu ile birleşir ve yolların göle nazır kısımlarında dinlendirici tekne seyahati hizmeti verilir. Austin'in en büyük şehir merkezi parkı olan Zilker Parkı, göl ve yüzücüler için önemli bir merkez olan ve göle akan Barton Kaynağı ile bitişiktir. Lady Bird Gölü'nün etrafındaki parkların güzel manzarası 1970'lerde Şehir Göl Güzelleştirme Projesi'ne odaklanan eski First Lady, Lady Bird Johnson'a bağlanabilir.

Austin, "Dünyanın Canlı Müzik Merkezi" olarak ünlüdür ve rock, blues, jazz, hip hop, punk veya Latin müzik gösterilerine yer verilen yaklaşık 200 mekanla birlikte SXSW (South by Southwest) ve Austin City Limits gibi dünya çapında üne sahip festivallere ev sahipliği yapar. Ancak, sıradışı yemek tadımları, birinci sınıf spor etkinlikleri, çok sayıda açık hava etkinlikleri ve diğer benzersiz etkinlikler ile Austin'in genel görünümü yalnızca müzikle sınırlı kalmanın çok ötesine geçer.

 

Satış sorguları için iletişim:
Michael McMahon
Satış ve Pazarlama Müdürü
Fairmont Austin
111 Congress Avenue
Suit 1125
Austin, Teksas
78701
Tel: 512 580 0190