Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 
Fairmont President’s Club'a katılmak ücretli mi?
Fairmont President’s Club üyeliği ücretsizdir.  Yapmanız gereken tek işlem fairmont.com/fpc/enroll adresinden kayıt olmaktır.
Fairmont President's Club
Premier ve/veya Platinum sınıflarına nasıl yükselirim?
Fairmont President's Club Premier üyelik bir yılda (1 Ocak - 31 Aralık) 5 konaklama veya 10 odada gecelik konaklamaya sahip üyelere verilir.

Fairmont President's Club Platinum üyelik bir yılda (1 Ocak - 31 Aralık) 10 konaklama veya 30 odada gecelik konaklamaya sahip üyelere verilir.

Üyeler, sonraki yılın üyeliği için her yıl yeniden üyelik hakkı kazanmalıdır. Üyelik yılları 1 Mart tarihinde başlayıp 28 Şubat tarihinde sona erer.
Fairmont President's Club
Premier ve/veya Platinum sınıflarının avantajları nelerdir?
Fairmont President's Club Premier ve Platinum avantajları fairmont.com/fpc/benefits adresinde mevcuttur.
Üyeliğimi bir başkası ile paylaşabilir miyim?
Fairmont President's Club bireysel seyahate yönelik olduğu için yalnızca bir kişi üyelik kaydı yapabilir. Üyelikler paylaşılamaz veya birleştirilemez.
Neler Fairmont Hotels & Resorts'ta konaklama olarak değerlendirilir?
Konaklama, aralıksız gece konaklamasıdır ve üyenin gün içinde çıkış yapıp yeniden giriş yapması halinde de geçerlidir. Üye, üye adına oda rezervasyon yaptırmalı ve gece konaklamalıdır.
Tüm konaklamalarımın profilime yansıtıldığından nasıl emin olabilirim?
Rezervasyon yaparken üye numaranızı kullandığınızda, çıkış yaptıktan sonra konaklamanız Fairmont President's Club profilinize otomatik olarak yüklenir. fairmont.com adresinden çevrimiçi profilinize giriş yaptığınızda "Konaklama Geçmişim" sayfasında tüm konaklamalarınızı göremiyorsanız lütfen Fairmont President's Club Konuk Hizmetleri'ne "Eksik Konaklama Talebi" gönderin.
Neler geçerli konaklama olarak değerlendirilir?

Konaklama kredisi kazanmak için rezervasyonlar geçerli fiyatlardan yapılmalıdır. Geçerli fiyatlar sadece kendi takdirine göre Fairmont tarafından belirlenir ve önceden bildirim yapılmaksızın her zaman geçerli olmayan fiyat kabul edilebilir. Seyahat sektörü fiyatları (havayolu mürettebatı fiyatları, seyahat acentesi fiyatları ve tur grubu rehber fiyatları gibi ancak bunlarla sınırlı değil) veya diğer aşırı indirimli fiyatlar üyelik statüsü için geçerli fiyatlar olarak değerlendirilmez. Herhangi bir üçüncü taraf çevrimiçi seyahat kanalı web sitesinde (aşağıdakileri kapsayan ancak bunlarla sınırlı olmayan) rezerve edilen ücretsiz veya değiştirilen odada konaklama veya konaklamalar: HotelTonight.com, Booking.com, Rocketmiles.com, Priceline.com, Expedia.com, Hotels.com, Hotwire.com, Lastminute.com, Travelocity.com, Orbitz.com, Travelweb.com) bu değerlendirme içinde değildir ve kredi için uygun olmayacaktır.

Eksik bir konaklamayı nasıl kaydettirebilirim?
Üyeler, fairmont.com adresindeki Fairmont President's Club bölümüne giriş yaptıktan sonra Konaklama Geçmişim bağlantısına tıklayarak eksik konaklamalarının eklenmesini talep edebilirler.
Ödeme yapmam halinde birden fazla oda için puan alabilir miyim?
Tüm grup için ödeme yaptım. Tüm odalar için puan alacak mıyım?
Fairmont President's Club için konaklama veya gecelik oda puanı yalnızca bireysel seyahatler için geçerlidir. Konaklama veya gecelik oda için oda başına yalnızca bir üye puan alır. Konaklama sonrasında paylaştırma veya birleştirme talepleri kabul edilmez.
Oda Yükseltme, Suit Yükseltme ve Ücretsiz Gece Sertifikaları dahil olmak üzere
Fairmont President's Club sertifikasını nasıl kullanırım?

Premier veya Platinum bir üye olarak sertifika kullanma isteğinizi lütfen rezervasyon sırasında Fairmont President's Club Premier veya Platinum Concierge'e bildirin. Varışta lütfen Fairmont President’s Club profilinizdeki bir sertifikayı kullanmak istediğinizi resepsiyon görevlisine bildirin.

Oteldeki konaklamamı bir tur şirketi üzerinden rezerve ettirirsem Oda ve Suit Yükseltme
sertifikalarını kullanabilir miyim?

Evet, Oda ve Suit Yükseltme sertifikaları kullanılabilir. Sertifika kullanma talepleri varış öncesinde belirtilmelidir ve fairmont.com/fpc/terms-and-conditions/ adresindeki belirtilen Hüküm ve Koşullar'a tabidir. Varışınızdan önce Fairmont President's Club Premier ve Platinum Concierge ile iletişime geçerek oda veya suit yükseltme durumunu doğrulayın.

Nasıl uçuş mili kazanırım?
Fairmont President's Club üyeleri 1 Ocak - 31 Aralık tarihleri arasındaki geçerli konaklamaları için 500 baz mil için uygundur. 1 Ocak ve 31 Aralık tarihleri arasındaki tüm geçerli konaklamalarda, Premier üyeler geçerli konaklama başına 250 bonus mil kazanırken Platinum üyeler geçerli konaklama başına 500 bonus mil kazanır.
Uçuş mili kazanmak için geçerli konaklamalar nelerdir?

Uçuş mili kazanmak için geçerli konaklamalar aşağıdaki fiyatlardan birinde rezerve ettirilmelidir: ilan edilen fiyat, paket ve kurumsal fiyatlar. Uçuş mili kazanmak için geçerli olmayan konaklama örnekleri arasında indirimli fiyatlar (AAA,CAA,AARP), toplantılar, konferanslar, gruplar ve devlet görevlisi fiyatları yer alır.

Konaklamanızdan uçuş mili kazanmak için rezervasyonların geçerli fiyatlar üzerinden yapılması gerekir.  Geçerli fiyatlar Fairmont Hotels & Resorts tarafından belirlenir ve önceden bildirim yapılmaksızın her zaman geçerli-olmayan fiyat sayılabilir. Seyahat sektörü fiyatları (havayolu mürettebatı fiyatları, seyahat acentesi fiyatları ve tur grubu rehber fiyatları gibi ancak bunlarla sınırlı değil) üyelik durumu için geçerli fiyatlar olarak değerlendirilmez. Ücretsiz veya takas oda konaklamaları veya satın alma işlemi sırasında markanın bilinmediği çevrimiçi kanallar vasıtasıyla yer ayırtılan her konaklama (Priceline.com, Hotwire.com gibi ancak bunlarla sınırlı değil) geçerli sayılmayacaktır ve puan için uygun olmayacaktır. 10 veya daha fazla oda için yapılan grup rezervasyonları uçuş mili için geçerli değildir.

Eksik uçuş millerini nasıl kaydettirebilirim?
Üyeler, bize ulaşın formunu çevrimiçi doldurarak eksik uçuş millerini talep edebilirler.

Kişisel bilgilerimi pazarlama ortaklarınızla paylaşıyor musunuz?
Fairmont Hotels & Resorts'ta gizliliğinizin korunması bizim için çok önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmaz veya satmayız. Amacımız, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinize Gizlilik Politikamız uyarınca en üst düzey saygıyı göstermektir. Kişisel bilgilerinizin kullanımı hakkındaki uygulamalarımız konusunda ayrıntılı bilgi için lütfen fairmont.com adresine gidin ve Gizlilik Politikası bağlantısına tıklayın.
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.