Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Faırmont Presıdent's Club Üyelerine Özel Ortaklık Avantajları

Flytographer logosu

Tatil Anılarınızı Flytographer ile Ölümsüzleştirin

Şehirde eğlenceli, samimi bir fotoğraf çekimi için yerel bir fotoğrafçıya rezervasyon yaptırın. Sokakları gezerek, şehre dair ipuçlarını öğrenerek bir saat geçirin, bu sırada güzel fotoğraflar yakalasınlar. Sanki orada yaşayan bir arkadaşınız en iyi anıları yakalamanıza yardımcı oluyormuş gibi! Fairmont misafirleri %10 indirim alacaklar.

Daha Fazla Bilgi
BMW ve Cadillac logosu

Ücretsiz misafir ulaşımı

Fairmont, üyelerin ücretsiz misafir araçlarına erişmesini sağlamak amacıyla Kanada'da BMW ve A.B.D.'de Cadillac olmak üzere özel lüks otomotiv ortaklarıyla birlikte çalışmaktadır. Bu araçlar üyelere "ilk gelen ilk arabayı alır" mantığıyla sunulmaktadır ve otelin yakın çevresinde bulunan iş toplantılarına, restoranlara ve yerel güzelliklere misafirleri götürebilir.

BMW bisikletlerine binerek Stilinizi konuşturun
Ortaklığımız aynı zamanda üyelerin BMW bisikletlere erişmesine de olanak tanımaktadır. Üyeler, dünya çağındaki seçilmiş otellerde, destinasyonları keşfedebilecekleri ve keyif alabilecekleri ücretsiz BMW bisiklet kullanımından faydalanabilirler.

Reebok logosu

Seyahat ederken fit kalın

Fairmont'un yoldayken fit kalmaya verdiği önemin bir parçası olarak Reebok ile ortaklık kurmaktan mutluyuz. Üyeler, dünya genelindeki otellere giriş yaptıktan sonra giysileri teslim almak için, portföylerine beden ve tercihlerini ekleyerek Fairmont Fit programından faydalanabilirler.

Daha Fazla Bilgi

A.B.D. ve Kanada içerisinde %20 indirimin tadını çıkarın
Ayrıca fit kalmanız ve iyi görünümünüzü muhafaza etmeniz için üyelerimize en yeni egzersiz giysileri, ayakkabılar ve dahası dahil Reebok ürünleri üzerinden %20 indirim sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kanada ve A.B.D.'de kullanılabilir. Kullanılacak PROMOSYON KODU: Fairmont20.

Şimdi Alışveriş Yap
Le labo logosu

Fairmont'un dünya genelindeki kokusu sizin için kişiselleştirildi

Fairmont'un resmi ikram ortağı olan Le Labo, Fairmont misafirlerine Rose 31 ile dünya çapında tanınan Fairmont kokusunu sunmaktadır. Fairmont Mağazamızı ziyaret ederek kendi evinizde bu muhteşem ürünlerin tadını çıkarın.

Şimdi Alışveriş Yap
Avis logosu

Yalnızca sizin için

Misafirler %25'e varan indirimlerle seyahatlerinin çoğunda, Fairmont'un özel kiralık otomobil tedarikçisi Avis'ten faydalanabilecektir.

Rezervasyon yaptırın

© Telif Hakkı 2017 FRHI. Tüm hakları saklıdır.