Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Etkinlik & Hizmetler

  • Businessman at foyer

Hem iş, hem de tatil için seyahat edenler Fairmont Quasar İstanbul'da konforu ve lüksü en üst noktada yaşayacaklar. İş için seyahat eden konuklarımıza sunduğumuz çeşitli hizmetlerden, ilgili ve profesyonel ekibimize, otantik Türk lezzetlerinden, kokteylinizi yudumlarken lobinin tatlı kalabalığını izleyebileceğiniz Marble Bar’a kadar, Fairmont Quasar İstanbul, unutulmaz bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeyi ve fazlasını sunuyor.

Sporu ihmal etmeyenlerin seyahat sırasında formda kalmaları veya uzun bir günün sonunda stres atmaları için Fitness Merkezi'nde kardiyo makineleri, ağırlık çalışması ekipmanları ve yaz aylarında nefes kesici Boğaz manzarası eşliğinde yüzebileceğiniz, Marcel Wanders tasarımlı çok özel bir açık havuz bulunuyor. Aradığınız sadece sakin bir yürüyüş ise, Art Deco mimari üslubun ikonik sembollerinden olan eski İstanbul Likör Fabrikası'nın önünde yer alan özenle düzenlenmiş bahçemizi keşfedebilirsiniz.

Türkiye'nin yüzyıllara dayanan spa kültürü ve geçmişi Roma dönemine kadar uzanan Türk hamamı geleneği meşhurdur. 2000 metrekarelik alana yayılan Willow Stream Spa, otantik hamam hizmetlerinin yanında sunduğu en yeni wellness trendleri ile bu geleneği günümüze taşıyarak çağdaş bir yaklaşımla birleştiriyor. Willow Stream Spa'da çeşitli strese karşıtı uygulamalardan cilt bakımlarına, Yoga odasından bahar ve yaz aylarında dışarıya açılabilen cam paravanlı havuza kadar keyifli ve dinlendirici hizmetler veriliyor.

Oda
Bilgi * varsa
genişlet

Üye Numarası
Yılbaşından Günümüze Kadar Ayrıcalıklı Konaklamalar
Yılbaşından bugüne kadar kazanılan ayrıcalıklı gece konaklamaları

{2} Seviye elde etmek için {0} konaklamaya daha veya {1} geceye daha ihtiyacınız var


© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.