Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Aıla

  • Aila
  • Mezze Bar
  • Aila
  • Rakı Bar

Türk mutfağının lezzet mirasının kusursuz bir servis anlayışı ile birleştiği Aila, Türk mutfağının dört bir yanından çeşitli lezzetleri, yöresel malzemeler ve yenilikçi bir yorumla hazırlayıp sunarken, Mısır Çarşısı’nın rengarenk baharatlarının bulunduğu Baharat Kütüphanesi, özel meze barı ve ocakbaşı ile misafirlerini müzik ve lezzet dolu akşamlara davet ediyor.

Anadolu’nun dört bir yanından lezzetlerin mevsimine uygun olarak sunulduğu Aila, Fairmont Quasar İstanbul’un bahçe katında yer alıyor. Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi ile dikkat çeken restoran, İstanbul’un coşkusunu ve gündüzden geceye değişen enerjisini yansıtıyor. Çeşitliliği ve renkleri ile lezzet kültürümüzün zenginliğine dair ipuçları veren Baharat Kütüphanesinde dileyen misafirler baharat alışverişi de yapabiliyor.

Özel kutlamalar, iş yemekleri gibi davetler için ise, Aila kendine ait ocakbaşı bölümü olan özel bir yemek odası da sunuyor.

Aila'nın, Anadolu’nun dört bir yanından coğrafi işaretli ürünlerin sunulduğu, gerçek lezzetlerden oluşan Türk kahvaltısı da, lezzet tutkunlarını bekliyor.

view-menus

Çalışma Saatleri

Akşam Yemeği: 18:00 – 23:00

Kıyafet Zorunluluğu

Rahat-şık

Rezervasyonlar

istanbul@fairmont.com

Çevrimiçi Rezervasyon
Oda
Bilgi * varsa
genişlet

Üye Numarası
Yılbaşından Günümüze Kadar Ayrıcalıklı Konaklamalar
Yılbaşından bugüne kadar kazanılan ayrıcalıklı gece konaklamaları

{2} Seviye elde etmek için {0} konaklamaya daha veya {1} geceye daha ihtiyacınız var


© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.