Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

FAIRMONT Bitki Bahçeleri

20 yılı aşkın bir süredir Fairmont Hotels & Resorts şefleri, bahçede yetişen taze otları ve sebzeleri dünya çapındaki Fairmont misafirlerinin sofralarına taşımaktadır. Bu yenilikçi şeflerin çoğu, topluluklarındaki ilk restoran bahçelerini oluşturma konusunda öncü olmuştur. Fairmont 28 bahçeleri, mahsullerin tarım ilaçları olmadan tamamen organik yetiştirildiği özel yerlerdir. Küçük kuşlar ve kelebekler çalıların ve çiçeklerin arasında uçuşurlar. Bahçelerimizin çoğuna, organik bal elde etmek amacıyla Fairmont şeflerimiz tarafından arı kovanları yerleştirilmiştir.

Misafirler aşağıdaki Fairmont otellerinde, bahçede yetiştirilen otları denemekten keyif alabilirler.

orcherbgarden

MOUNTAIN CANADA

Kanada Rocy Dağları'ndaki yküksek konumuna rağmen, The Fairmont Banff SpringsKuzukulağı, Kekik, Fransız Nanesi, Kahverengi Maydanoz, Yalancı Melisa, Limon Otu, Kırmızı Adaçayı, Hercai gibi bitkilere özel bir alan ayırabiliyor. The Fairmont Jasper Park Lodge’s Serası, başlıca roka gibi yeşil yapraklıların minyatür versiyonları olan mikro yeşilliklerden faydalanmak için oluşturulmuştur. The Fairmont Chateau Whistler’ın ot bahçeleri frenk maydanozu, köri bitkisi, perilla ve latin çiçeği, sarı kadife çiçeği ve aynısafa gibi yenilebilir çiçekler dahil olmak üzere 46 çeşit ot be bitki yetiştirmektedir.

wfcherbgarden

BATI KANADA

Fairmont Vancouver Airport otelin restoranı Globe@YVR'de 100 Mile Menü için bol taze, organik bitkiler ve sebzeler üretmek amacıyla Terra Nova Sharing Farm ile ortaklık yapmaktadır. Aynı zamanda Vancouver'de Fairmont Waterfront mutfaklarında kullanmak üzere 60 çeşitten fazla bitki, yenebilir çiçek, meyve ve sebze her gün şefler tarafından toplanmaktadır. Victoria'daki Fairmont Empress sürekli Vancouver Adası ödeneğinin eklektik karışımına sahip ön lobinin doğrudan üstüne yer alan çatı katı bir bitki bahçesine sahiptir.

lcfherbgardens

DOĞU KANADA

Fairmont Royal York'un çok katlı bitki bahçesi 18 katlıdır ve yazın tüm güneş ışınlarını ve yağmuru alması için mükemmel şekilde düzenlenmiştir. Quebec'deki Fairmont Le Château Montebello yaz konukları biberiye, kekik, lavanta, zufa otu ve mine çiçeğinin hafif kokuları arasında Ottawa Nehrine bakan terasta akşam yemeklerinin keyfini çıkarır. Fairmont Le Château Frontenac'deki etkileyici çatı katı bitki bahçesi Aşçı Başı Jean Soulard'a mutfak becerilerini tamamlayan bol miktarda taze bitki veriyor ve Montreal'de Fairmont The Queen Elizabeth bitkilerin sulandığı ve damla sistemiyle otomatik olarak gübrelendiği yaratıcı konteyner bahçeciliğini kullanır.

wdc_herbgarden_ii

DOĞU BİRLEŞİK DEVLETLER

Fairmont Washington D.C. otelin benzersiz şehir restoranı olan Juniper boyunca bulunan bir bitki bahçesine sahipken Fairmont Copley Plaza'nın çatı katı bahçesinde maydanoz, frenk soğanı, adaçayı, biberiye, kekik, lavanta ve çeşitli reyhanlar gibi bitkiler bulunur. Fairmont Chicago, Millennium Park geleneksel bir dekoratif çiçek tarhı ve şehirde bitki bahçesi yapmak için Amlings Landscapes ile güçlerini birleştirdi. 100'den fazla bitkiden oluşan bahçe işlevsel olduğu kadar çekicidir.

dalherbgardenrooftop

BATI BİRLEŞİK DEVLETLER

Hawaii'deki Fairmont Orchid'de yeşil soğanlarla birlikte taze bitkiler, biberiye, ananaslar, hindistan cevizleri, papayalar ve muzlar otelin ödeneğine katkıda bulunur. Fairmont Dallas'daki çatı katı teras yaklaşık 914 metrekarelik organik bitki ve sebze bahçesine ve seraya ev sahipliği yaparken Fairmont San Jose'nin havuz deck'i otelin restoranları için kekik, biberiye, adaçayı ve diğer bitkileri üreten bir bitki bahçesiyle oturma yeridir. Fairmont Scottsdale Princess'de şefler ev yapımı organik karışımlar yaratmak için bitkilerini barmenlerle paylaşır ve Fairmont San Francisco'da simgesel otelin yaklaşık 304 metrekarelik mutfak bahçesi lavanta ve bitkilerle doludur.

mykherbgarden

MAKSİKA

Meksika Riviera Maya'daki Fairmont Mayakoba'da Bahçe Şefi ananas, muz, acı armut, sabır otu ve çeşitli kırmızı biberler gibi birçok tropikal meyve yetiştirir; burada aynı zamanda muz, portakal, mandalina, limon, domates, kabak ve daha fazlası bulunur.

ham_sidebar

BERMUDA

Bermuda'da Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel olan Hamilton Princess & Beach Club otelin yeşil alanlarına taze bitkiler eker. Tıpkı bir botanik bahçesi gibi her ağaç ve bitki konukların kendi başlarına veya rehberli geziyle faunayı keşfetmeleri ve farklı türleri belirlemeyi öğrenmeleri için işaretlenmiştir. Bermuda tesisinin emsali olan Fairmont Southampton çeşitli lezzetli bitkileri koruyan Aşçı Başı Christopher Chafe'in liderliğinde beş elmaslı Newport Odada servis edilen yemekler için tesis içinde biberiye, reyhan, kekik ve güvey otuna sahiptir.

eur_herbgarden

AVRUPA

Lüks Fairmont Monte Carlo Monako'nun hemen dışındaki verimli arazide kendi bahçelerini ekip biçer. Aşçı Başı Maryan Gandon yerel olarak üretilen yiyecekler sağlama ve kendi meyve ve sebzelerini yetiştirmeyi vaat ediyor. Londra'daki Savoy'da Westminster's Victoria Embankment Gardens yönetim ekibiyle ortak olarak mükemmel bir bitki bahçesi yarattı. Savoy'un nehir kenarına bitişik bahçelerde Tayland Reyhanından Limon Kekiğine kadar birçok bitkinin mevsimlik hasadı yapılıyor.

afrherbgarden

AFRİKA

Grup Aşçı Başı Hubert Des Marais Fairmont'un üç Doğu Afrika tesisindeki geniş bahçelere gözü gibi bakıyor. Fairmont Mara Safari Club'da Şef mutfağa bitişik bir bitki ve sebze bahçesini ekip biçiyor ve aynı zamanda meyve ağaçları dikmeyi planlıyor. Fairmont The Norfolk, Nairobi'de Şef daha önce çeşitli tropikal meyve ağaçları dikti ve yıl boyunca taze üretim sağlayabilmek için bitki bahçesini geliştiriyor. Fairmont Mount Kenya Safari Club da geniş bir bitki bahçesi inşa etme aşamasında olup halihazırda otel için marul ve sebze sağlayan geniş bir organik sebze bahçesine sahiptir. Aynı zamanda tesise ekilmiş turunçgiller, çarkıfelek ve mangolar bulunur.

rtpherbgarden

ASYA

Fairmont Singapore'un özel bitki bahçesi Singapur silüetinden beş kat yükseklikte yer alır ve otel böceklerden korumak için bahçe solucanlarının bol miktarda ürettiği atıkla doğal gübreleme sağlayan yenilikçi bir gübreleme sistemini kullanır. Çin'de Fairmont Yangcheng Lake tatil köyüyle aynı adı taşıyan göl boyunca 200 akrelik özel, organik bir bitki ve sebze bahçesi geliştirmiştir. Fairmont Beijing otele meyve ve sebze sağlayan tarlaları hasat etmeye yardım etmek için gerekli becerileri oluşturmak amacıyla makul şekilde zorlu işlere girişen gençlik için bir eğitim yapısı oluşturmak üzere yerel, organik tarlalarla çalışan Özel Komünü desteklemektedir.

Fairmont Bee Hives hakkında bilgi almak için buraya tıklayın

 

 

© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.