Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Fairmont Toplantıları

At Fairmont, we’re event experts, having hosted some of the world’s most momentous gatherings for more than a century—from the drafting of the Charter of the United Nations to grand society parties. Today, we combine our proud heritage with modern innovations and outstanding food & beverage experiences to make meetings and events seamless for you and unforgettable for your clients. 

Plan to have your expectations exceeded when you choose Fairmont’s iconic collection of properties in the Americas.
Şimdi ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında iki gece için gecelik minimum 25 oda içeren yeni bir program rezervasyonu yapın ve paketinize üç özel ayrıcalık* dahil olsun: 

  • Program için 2 ücretsiz personel odası
  • 1 saatlik karşılama resepsiyonu
  • Ana hesaba %5'lik kredinin geri yatması
  • Ayrıca Pazar varışları için ekstra bonus**

> Click here to request a quote

View our Meetings video, browse our featured destinations below, or click here to search all Fairmont Meeting Destinations.

To view participating Swissôtel*** destinations, click here.

Hükümler ve Koşullar:

*Offer valid for new bookings only. Rezervasyon sırasında tekliften bahsedilmesi gerekmektedir. Başka teklif ve promosyonlarla birleştirilemez. Bu tekliften yararlanmak için rezervasyonların 31 Aralık 2018 tarihi itibariyle yapılmış olması ve iki veya daha çok gece için gecelik minimum 25 oda içermesi gerekmektedir; etkinlik 31 Mart 2019 tarihi itibariyle gerçekleştirilecek olmalıdır. %5'lik kredi yalnızca oda geliri bazındadır. Müsaitlik durumuna göre geçerlidir.

**Pazar varışı bonusu otelden otele değişmektedir. Detaylar için lütfen otel temsilcinize danışın.

***Enjoy the same exclusive offer at Swissôtel Chicago, Swissôtel Quito and Swissôtel Lima, part of the Swissôtel Hotel & Resorts collection of hotels—a sister brand of Fairmont Hotels & Resorts.

© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.
Bağlanıyor...
Bağlanıyor...
×