Hoş Geldiniz
Carton House, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel

Lüks İrlanda Resort’u, Carton House. Özel 1.100 akre engin Kildare park bölgesinde kurulmuş olan bir 18. yüzyıl kır malikanesi ve bir aristokratın tarihi evi. Günümüzde, eski ve yeninin, ihtişam ve gücün ve tarihi ve modern olanın eşsiz bir şekilde sergilendiği muhteşem bir otel. Bu ilginç mirası ile Carton sizi, geçmişi merak ve hayal edebileceğiniz bir yolculuğa davet ediyor.

Konaklama

Carton’da, gerçeklikten tam olarak kaçmak için alan, fazlasıyla alan vardır. 18 adedi House’da olmak üzere, günümüzde restore edilmiş, bir zamanlar Kildare Kontlarına ve Leinster Düklerine ev sahipliği yapan bir 18. yüzyıl Paladyen malikanesi olan, 169 lüks misafir odası bulunmaktadır. 151 misafir odası her biri malikanenin bitki ve hayvanlarının manzaralarına sahip Bahçe Kanadındadır.

Hizmetler

Carton House’da ekibimiz konaklamanızın tüm beklentileri aştığından emin olmak için hazır beklemektedir. Her ayrıntıyı titizlikle yerine getirmemize izin verin. Bırakın bir sonraki konaklamanızın şimdiye kadarki en iyi konaklamanız olmasını sağlayalım.

Harita ve Bilgi

Otele giriş 3.00ÖS -
Çıkış 12.00ÖS.

Konuk Hizmetleri

"Céad míle fáilte" - yüz binlerce kez hoş geldiniz. Sık sık duyacağınız güzel bir İrlanda deyimi.

Otantik bir İrlanda konukseverlik deneyiminin seviyesine çıkmak oldukça zordur. Sizi karşılamak için sabırsızlanıyoruz.

  • Bebek Bakımı Mevcuttur
  • Danışma Hizmeti
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • ALL Safe Covid-19 Protokolleri
  • ALL kabul edilir
  • Engelli Erişimi Bulunan Tesisler
  • Resort Sürdürülebilirliği
  • Görsel İşitsel Hizmetler
  • Vale Park Hizmeti

Toplantılar ve Etkinlikler

Bir zamanlar İrlanda siyasi ve sosyal tarihinde bir çok önemli ana ev sahipliği yapmış olan Carton House, önemli ve belirleyici toplantılara ve en görkemli kutlamalar ve buluşmalara yabancı değildir. Resort, bilinen en zarif ve ihtişamlı toplantı alanlarından bazılarına sahiptir. Burada, kökleri üç yüzyıl geriye giden kesintisiz bir hizmet geleneği vardır ve şimdi daha önce olmadığı kadar çok keşfedilecek şey var.

Carton House Spa & Wellness

18. yüzyıl George tarzı mimariye sahip ve günümüzde Carton House Spa & Wellness’i barından bina, bütünsel rahatlamanızı ve yenilenmenizi sağlamak için en kaliteli çağdaş olanaklarla titizlikle restore edildi. Stresinizi atın ve oldukça yetenekli terapistlerimiz tarafından termik alan ve bakım odalarımızın huzur veren ortamında uygulanan titizlikle hazırlanmış bakım menümüzden seçiminizi yapın.
Özgün tasarımlarıyla 7 bakım süiti, en lüks ürünler ve oldukça yetenekli ve bilgili terapistlere sahip Carton House Spa İrlanda’da en sevilen spalardan biridir. Ayrıca, 18 metrelik ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, jimnastik süiti ve termik alan Carton House Wellness’i oluşturur. Kendinizi bütünsel zihin, vücut ve ruh restorasyonuna bırakın.

Carton House, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel, güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.