Hoş Geldiniz
Fairmont Grand Hotel Geneva

Fairmont Grand Hotel Geneva, canlı bir iş sonrası eğlence kompleksi, lüks bir tatil amaçlı konaklama seçeneği, kentsel bir ortamda huzurlu bir vaha… Veya misafirlerimizin beklentilerinin çok ötesine geçen özel, gösterişli bir cennet. Kentin kalbinde gerçek bir vaha ve ayrıca nefes kesen manzaralara sahip üç seçkin gurme restoran, sıcak bir Lounge ve bir Bar ile geniş etkinlik ve toplantı alanları, lüks mağazalar ve butikler, bir elit spa ve spor salonu ve özel ısıtmalı kapalı havuz.

Konaklama

Fairmont Grand Hotel Geneva’nın 412 Oda ve Süiti şık bir şekilde döşenmiştir ve uluslararası iş dünyası ve bireysel müşterilere ince zevk ve teknoloji sunmak üzere tam donanımlıdır.

Hizmetler

Fairmont Grand Hotel Geneva merkezi bir konumdadır. Tarihi Şehir, Şehir Merkezi ve Les Bains de Paquis kısa yürüme mesafesindedir. Ek olarak, Birleşmiş Milletler, Botanik Bahçeler ve diğer çekim merkezleri yakındadır.

Haritalar ve Yön Tarifleri

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.

Konuk Hizmetleri

Yolculuğunuzun mükemmel olduğundan emin olmanız için gereken her şey.
  • Giriş ve Çıkış
  • Kuru Temizleme
  • Çocuk Bakıcılığı
  • Güzellik Salonu ve Kuaför
  • Uyandırma Servisi
  • İş Merkezi
  • Spor Salonu
  • Kapalı Yüzme Havuzu
  • Butikler

Spa Valmont

Fairmont Grand Hotel Geneva, vücudunuzun ve zihninizin konforu için dinlendirici Spa Valmont’u, son teknoloji Technogym egzersiz olanaklarını ve Cenevre’deki en büyük özel kapalı yüzme havuzunu sunuyor.
1400 metrekare dinlenme alanı, 12 kabin ve bir kapalı yüzme havuzu ile Spa Valmont ve Spor Salonu, uzmanlığımızı, yüksek teknolojimizi ve nefes kesen sonuçları birleştirerek olağanüstü bir zindelik deneyimi sunar.
Cenevre şehir merkezindeki en büyük ısıtmalı kapalı havuz. 28 C°’de tutulan 19 metre uzunluğunda ve 7,5 metre genişliğindeki yüzme havuzumuz, 05.00 ile Geceyarısı arasındaki uzatılmış çalışma saatleri ile şehir merkezinde bir cennettir.

Fairmont Grand Hotel Geneva güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.