Fairmont Heritage Place Ghirardelli Square’e Hoş Geldiniz

San Francisco Körfezi’ne bakan zamanı geçmeyen hazineye adım atın ve tatil konaklamanız, etkili toplantınız veya nefes kesici düğün veya etkinliğiniz süresince anları anılara dönüştürmemize izin verin.

San Francisco’da, gurme mutfak, şömineli ve yemek alanlı oturma odası ile tamamlanan bir, iki veya üç yatak odalı lüks tatil kiralıkları sunan, Fairmont Miras Alanı, Ghirardelli Square, evinizin tüm konforu ile birlikte günümüzün seçici gezginlerinin beklediği Fairmont Hotels & Resorts’un birinci sınıf hizmetini sunuyor. Tüm mükemmel döşenmiş suitlerimiz aile tatilleri, çiftler veya arkadaşlarla kaçamaklar için, veya bu tarihi ve simgesel rezidans tarzı otelde çatı katı tarzı yaşam arayan jet sosyete için mükemmeldir. Daha az okuyunfazla okuyun
Etkinlikler
Ghirardelli’de Etkinlikler
Fairmont Miras Alanı, Ghirardelli Square, misafirlerin evlerinin konforu ile Fairmont’un olağanüstü hizmetinin birleşimini deneyimlemesine olanak tanır.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Miras Alanı, Ghirardelli Square, misafirlerinin bir San Francisco lüks rezidansının tüm konforunu, Fairmont’un tüm olanakları ve olağanüstü hizmeti ile birlikte deneyimlemesine olanak tanır. Misafirlerimiz aşağıdaki kişiselleştirilmiş hizmetlerden yararlanır:
 • Havaalanı Transferi
 • Lüks Otel Araç Hizmeti

  Geçici olarak kapalıdır

 • Varış Öncesi Seyahat Planlama
 • Varıştan Önce Market Alışverişi
 • Süitte Yemek Hizmetleri*
 • Süitte Çamaşır ve Kurutma Makineleri
 • 24 saat açık spor salonu
 • Odaya Teslim Edilen Egzersiz Malzemeleri
 • Süitte Masaj

Fairmont’ta Evler

San Francisco’daki Fairmont Miras Alanı, Ghirardelli Square'in lüks ve geniş konaklama olanakları, simgesel bir ortamda çağdaş kentsel tasarımın cesur örnekleri olan bir, iki veya üç yatak odalı süitlere sahiptir.
Tamamı suit odalı lüks butik otelimizde bulunan her bir rezidans tarzı konaklamada, tamamı özel suit içi banyolu yatak odaları, plazma LCD Televizyon, DVD/CD çalar, modern sanat ve zengin bir şekilde döşenmiş halılar bulunur. Suit içi ana banyo kremsi taş döşeme zemin ve koyu renkli ahşap dolaplara sahiptir. Oturma odasında koyu renk ahşap zemin, açık tavan arası benzeri tavan, şık modern kanepe ve sandalyelerin eşlik ettiği açık orijinal tuğla, arduvaz ile kaplanmış ocak iskeletli şömine ve 42" monte edilmiş LCD televizyon bulunur.
Rezidans tarzı otelimizin mutfak ve yemek alanları, interaktif eğlence için tasarlanmış olup şık bronz avizeler ve zengin Wenge kaplamalı düz ahşap dolarlarla tamamlanan boydan boya lekesiz çelik detaylarla süslenmiştir. Yemek alanı, ahşap çerçeveli hoş yemek sandalyelerinin eşlik ettiği koyu renk ahşap masayla mutfaktan dışa doğru uzanır. Mutfak tam donanımlı olup Sub-Zero buzdolabı, Wolf aletleri ve cam cepheli ankastre şarap buzdolabı içerir.

Bilgi

Otele giriş 4:00ÖS -
Çıkış 11:00ÖÖ