Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Mülkiyet Avantajları

"Ait Olduğunuz Yer" adınız ile selamlandığınız, ihtiyaçlarınızın adanmış Mülk Sahipleri Hizmetleri Ekibi tarafından tercihlerinize göre öngörüldüğü bir topluluktur. Siz ve aileniz, Fairmont’un tüm otel ve tatil köyleri portföyüne erişimin yanı sıra otel restoranlarında, golf sahalarında ve diğer tesislerde ayrıcalıklı ilgi görürsünüz. Fairmont Heritage Place'e döndüğünüzde, tanıdık bir yerde, komşularınız ve arkadaşlarınız tarafından karşılanırsınız. "Ait Olduğunuz Yer" kuşaklar boyu keyfine varılacak olan lüks ve hizmetten oluşan bir topluluktur.

Dünya genelinde sizin için bir yer. Büyüyen Fairmont Heritage Place otellerimizin ötesinde ultra seçkin Le Club AccorHotels Circle’a giriş ayrıcalığını kazanacaksınız. Le Club Accorhotels içerisinde yer alan en prestijli statü olan bu elit Mülkiyet Sahipliği, Fairmont’un efsanevi otel ve tatil köylerinde avantajların ve hizmetlerin zirvesini sunar. Destansı kaleler, gözlerden uzak kır evleri, tarihi öneme sahip toplantı alanları ve modern invizalardan oluşan bir koleksiyona sahip Fairmont Hotels & Resorts dünyanın en tanınmış adreslerinden bazılarının kapılarını açıyor. New York’taki The Plaza, Fairmont Banff Springs ve Londra’nın Savoy’u dahil Dünya çapındaki konumlardaki seçkin otellerimiz, gezginlere benzersiz ortamlar, zengin deneyimler ve kalıcı hatıralar vaadediyor. Nerede olursanız olun, olağanüstü bir kişisel özen ve hizmetin keyfini çıkaracaksınız.

BAĞLILIK PROGRAMI
Each year for as long as Fairmont Heritage Place owners own their Fairmont Heritage Place home, and participate in the Owner Benefits Program,  they earn the privilege of special status in the loyalty program, which is limited to invitation-only admission of the most important patrons worldwide of AccorHotels worldwide.  This special invitation to the highest tier of the program, Le Club AccorHotels Platinum Residential Tier, gives Fairmont Heritage Place owners exclusive benefits, includes a special  concierge service available year-round to provide first entrée to the unique leisure and business experiences available at Fairmont, Raffles, Swissôtel and all AccorHotels worldwide.

Check nightly rental opportunities

Daha fazla bilgi al
fhpaca-039

Fotoğraf Galerisi

Daha fazla bilgi al

Farklılaşma Noktaları

Fairmont Heritage Place offers all the pleasures and rewards of owning a spectacular vacation property, Four primary reasons make Fairmont Heritage Place best in class.

Daha fazla bilgi al
Fairmont Accor © Copyright 2019‘un bir parçasıdır.