Hoş geldiniz
Fairmont Quasar Istanbul

Boğaz'ın yamaçlarında yükselerek bir yandan yüzyıllara yayılan bir tarihi izlerken diğer yandan da modern İstanbul silüetindeki yerini alan Fairmont Quasar İstanbul, Fairmont tarzını ve ayrıcalıklarını, İstanbul'a getiriyor.
Right Arrow


Fairmont Quasar Istanbul, “Safehotels Executive” sertifikası ve Forbes Travel Guide tarafından “Sharecare Sağlık ve Güvenlik Onaylı” tesis seçilmesinin yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen protokoller kapsamında Bureau Veritas’ın yapmış olduğu denetim sonucunda Güvenli Turizm Sertifikası ile global Accor ALLSAFE sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Konaklama

Günümüzün çağdaş, sofistike gezginleri için tasarlanmış 209 lüks odamız arasında 25 Süit ve 40 Gold Oda bulunuyor. Tümü zarif hatlara sahip odalar, müstakil balkon ve Boğaz manzarasından, otantik kurnaları ve ısıtılmış mermer üniteleri ile kendi banyonuzda bir Türk hamamı deneyimine kadar çeşitlenen, eşsiz ve kişiye özel dokunuşlar sunuyor.
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
01

Harita

Giriş 14.00 -
Çıkış 12,00.
 • İstanbul Uluslararası Havalimanı: 42 km

  Sabiha Gökçen Havalimanı: 40 km 

  Metro: Otelden yürüyerek 10 dakika 

   

Konuk Hizmetleri

Hem iş, hem de tatil için seyahat edenler Fairmont Quasar İstanbul'da konforu ve lüksü en üst noktada yaşayacaklar.
 • Check-In / Check out
 • Concierge
 • Otopark
 • Karşılama Ekibi
 • Asansör
 • Aile Seyahati
 • Oda Temizliği
 • Çamaşır/ Kuru Temizleme Hizmetleri
 • Kasa Hizmeti

Fırsatlar

Fairmont Quasar Istanbul konforunuz göz önünde tutularak hazırlanmış özel teklif ve fırsatları paylaşmaktan mutluluk duyar.
01

Willow Stream Spa

Sizi hızla akan dünyadan kaçmak ve yenilenip enerji dolmuş bir şekilde günlük yaşama dönmek için, Willow Stream Spa’nın sakin dünyasına davet ediyoruz. 

Yiyecek ve İçecek

Mevsimsel ürünlerden ilham alan menülerden her damak tadına hitap eden lezzet deneyimlerine kadar şeflerimizin sizin için neler hazırladığına göz atın.

Etkinlikler

Fairmont Quasar Istanbul'daki 2.000 metrekareyi aşan toplantı ve etkinlik alanları, ister üst düzey bir yönetici toplantısı, ister kalabalık bir cemiyet düğünü olsun, her türlü etkinliği mükemmel şekilde planlamayı sağlıyor.

Otel Değerlendirmeleri

Otel Misafir Yorumları
01

Fairmont Quasar Istanbul ile ilgili güncellemeleri kaçırmayın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.