Duyarlı Anlar

Mindful Moments

MINDFULNESS İLE İYİLİĞE ODAKLANIN

 

 Mindfulness, etrafımızdaki ve içimizdeki şeyleri yargılamadan gözlemleyerek, içinde bulunduğumuz şu ana odaklanmayı sağlayan, geliştirilebilen bir zihinsel beceridir.  

Fairmont Quasar İstanbul’da, hem kendimiz daha “mindful” olmaya çalışıyor, hem de iş ortaklarımıza ve konuklarımıza daha az stresli, daha üretken olmaları ve yaşam hedeflerine ulaşmaları yolunda odaklanmaları için destek vermeyi amaçlıyoruz. Fairmont'un rahatlatıcı ortamında hayata tarafsız yaklaşım tekniklerini keşfedin ve daha iyi hissetme yolundaki becerilerinizi geliştirin istiyoruz. Bu bakış açısıyla, Mindfulness Academy işbirliği ile, Willow Stream Spa'da farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli farkındalık uygulamaları oluşturduk.

 

  • Özel Mindfulness Dersleri

Özel bir mindfulness koçuyla günlük hayatınıza mindfulness egzersizlerini katabilir, tekniği yaşamınızı iyileştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Size uygun olan herhangi bir zaman dilimi için özel dersler düzenlenebilir.

 

  • Salı Grup Dersleri 

Salı günleri gerçekleşen bir grup çalışmasıdır. Size yardımcı olan bir mindfulness koçuyla, günlük yaşamınızda odaklanmayı ve bu tekniği hayatınızı iyileştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu etkinliğe arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle katılabilirsiniz. İsteğinize göre, size özel grup sınıfları da düzenlenebilir. 

 

  • "Mindful Moments” Programı – 8 hafta

Mindful Moments programı, farkındalığın tüm yönlerini kapsayan çok daha gelişmiş 8 haftalık bir programdır. Farkındalık konusuna genel bir girişle başlayarak, aynı zamanda duygularımızı, stresimizi ve kaygımızı yönetmeye, kendimize ve başkalarına karşı nazik olmaya, kabullenmeye, özgüvene, kişisel sınırları belirlemeye, şükretmeye ve daha birçok iyileştirici uygulamaya odaklı bir programdır. 8 haftalık program, katılımcıların bilinçli bir farkındalık kazanmalarını ve hayatlarını kolaylıkla ve etkin bir şekilde devam ettirmelerini sağlamak için dersler, etkinlikler, geri bildirimler ve ödevlerle zenginleştirilmiştir.

(Örnek program) 

1.Hafta-Mindfulness, odak ve farkındalık egzersizleri 
2.hafta – Duyguları yönetme ve kendini tanıma egzersizleri  
3.hafta– Stres ve kaygıyı yönetme egzersizleri 
4.hafta – İyilik, empati, kabul, kendine güven ve güven egzersizleri 
5.hafta– Dikkatli iletişim, kişisel çizgiler, çatışmaları yönetme egzersizleri 
6.hafta– Duygusal esneklik ve bilişsel güç egzersizleri 
7.hafta– İşyerinde farkındalık ve yenilikçilik egzersizleri 
8.hafta– Minnettarlık, deneyimlerden çıkarım, motivasyon egzersizleri

 Daha fazla bilgi için: 0212 403 86 93, willowstream.istanbul@Fairmont.com

 

  • Mindful Toplantılar

Düzenli toplantı paketlerimizin içine yeni bir bölüm ekliyoruz: farkındalık anları!

Toplantınmıza katacağınız kısa bir mindfulness egzersizi, katılımcılara günlük çalışma hayatının stresini hafifleterek odaklanma becerilerini geliştirmelerini sağlayan teknikler hakkında ipuçlarını veriyor. Toplantınızın çok daha verimli olmasını sağlayacak mindful bir molayı deneyimleyin!

Daha fazla bilgi için: sales.istanbul@fairmont.com.

Neden Mindfulness etkinliklerine katılmalısınız?

 

  • “Anda kalma” becerisini geliştirmek
  • İnsanlarla dengeli ve pozitif ilişkiler kurmak
  • Stresten uzaklaşıp iş ve özel hayat dengesini sağlamlaştırmak
  • Yaşam hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak teknikler öğrenmek

 

Ukiyo Lounge&Bar
Ukiyo Istanbul
Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında bulunan sonsuzluk havuzuna komşu olan Ukiyo Lounge & Bar, Boğaz, tarihi yarımada ve Prens Adalar manzarasıyla, İstanbul’un yeni gurme noktası…