Demlique Çay Saatinde Dünya Turu

Şehrin en keyiflli buluşma noktalarından Demlique, akşamüstü çay saatinde misafirlerini “Londra”, “New York” ve “İstanbul” menüleri ile dünya turuna çıkarıyor.

Demlique Çay Saatinde Dünya Turu

Şehrin en keyifli buluşma noktalarından Demlique, akşamüstü çay saatinde misafirlerini “Londra”, “New York” ve “İstanbul” menüleri ile dünya turuna çıkarıyor. Fairmont’un ikonik otellerinin bulunduğu Londra ve New York’un gelenekselleşmiş çay saatlerine, Türk klasiklerinden oluşan İstanbul menüsü eşlik ediyor. 

 

Londra menüsünde İngilizlerin beş çayının vazgeçilmez lezzetleri scone’lar, marmelat alternatifleri ve kaymakla birlikte sunulurken, mini sandviçlere kış ekleri, opera, bademli makaron ve elmalı tarçınlı tart gibi çeşitli klasik tatlar da yer alıyor.

İstanbul’da New York havası almak isterseniz, hindili, etli sandviçlerin, bagel’ların tadına bakabilir ve çay saatini New York usulü bir cheese cake ile sonlandırabilirsiniz.

İstanbul menüsünde ise Çubuk turşusu ile sunulan dilli sandviçlerden Trakya keçi peyniri, kurutulmuş domates, bal ve kaymak eşliğinde servis edilen bazlamaya, taş kadayıftan Bursa kestane şekerine kadar klasik Türk tatları, dost sohbetinize keyif katıyor.

Rezervasyon ve bilgi için, 0212 403 85 00'ı arayabilirsiniz.

Fairmont Quasar Istanbul

Boğaz’ın eteklerinde yükselerek yüzyıllarca tarihe tanıklık ederken, İstanbul’un modern şehir silüetine bakan bir konumla Fairmont’un seçkinlik ve tarz mirası İstanbul’a geliyor.
Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.