Fairmont Hediye Kartı

Sevdiklerinize Fairmont deneyimi armağan etmeye ne dersiniz?

Fairmont Hediye Kartı

Sevdiklerinize Fairmont deneyimi armağan etmeye ne dersiniz? Fairmont Quasar Istanbul'dan bir hediye kartı veya e-hediye kartı, herhangi bir özel günü kutlamanın akılda kalıcı bir yoludur. Eşsiz oda ve süitlerimizden birinde yer alan lüks ve konforlu bir konaklamanın yanı sıra lezzetli restoranlarımızdan birinde olağanüstü bir yemek deneyimi sunan Fairmont Quasar Istanbul hediye kartları, hayatınızın özel anlarını anılara dönüştürür.

Ayrıca, dünyaca ünlü spa merkezi Willow Stream Spa’da kullanılabilen hediye kartları da sunuyoruz. Willow Stream Spa, fitness, güzellik ve estetik konularına odaklanan ayrıcalıklı olanakları bir araya getirmektedir. Vücudunuzu ve ruhunuzu aşağıdaki paketlerle ve ihtiyaçlarınıza uygun özel tekliflerle yeniden canlandırın.

Hediye kartını dilediğiniz Fairmont Quasar Istanbul restoranlarından ve Willow Stream Spa'dan seçebilirsiniz. 

              *Aila 
              *Stations 
              *Marble Bar 
              *Ukiyo Lounge & Bar 
              *Demlique 
              *Willow Stream Spa

    Daha fazla bilgi almak ve hediye kartlarından satın almak için 0212 403 85 00 numaralı telefondan veya istanbul@fairmont.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

    Fairmont Quasar Istanbul

    Boğaz’ın eteklerinde yükselerek yüzyıllarca tarihe tanıklık ederken, İstanbul’un modern şehir silüetine bakan bir konumla Fairmont’un seçkinlik ve tarz mirası İstanbul’a geliyor.
    Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

    Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.