“Back to Fabulous” Alışveriş Anları

Benzersiz ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle kendinizi şımartın ve en üst seviyede hijyen standartlarının uygulandığı lüks alışveriş merkezlerine ücretsiz transferin keyfini çıkarın.

“Back to Fabulous” Alışveriş Anları

Şık bir alışveriş kaçamağı yapın ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle kendinizi şımartın. Zarif tasarımlı süitlerimizde yapacağınız minimum 2 gece konaklamanızda en üst seviyede hijyen standartlarının uygulandığı lüks alışveriş merkezlerine ücretsiz transferin, seçili mağazalarda kişisel alışveriş danışmanlığı hizmetinin, uzun bir alışverişin ardından dinlenmek için 30 dakikalık ayak masajının ve daha pek çok ayrıcalığın keyfini çıkarın.

Detaylar

Pakete Dahil Olanlar

 

 • Odanızda Türk kahvaltısı veya Stations'da kahvaltı
 • Restoran ve barlarda %20 indirim 
 • Kanyon, Zorlu Center veya İstinyePark Alışveriş Merkezine ücretsiz transfer (önceden rezervasyon gereklidir, 2 misafir ve 4 saatle sınırlıdır, konaklama sırasında bir kez geçerlidir)
 • Zorlu Center veya İstinyePark Alışveriş Merkezi’ndeki Beymen’de kişisel alışveriş danışmanlığı hizmeti ve özel ikramlar (önceden rezervasyon gereklidir)
 • Ücretsiz 30 dakikalık bir ayak masajı (kişi başı)
 • Fairmont Gold ayrıcalıkları
 • Ücretsiz Wi-Fi 

 

  Lütfen Unutmayın:

  KDV'ye tabidir. Bu esnek bir promosyondur ve otele varışınızdan bir gün önce yerel saate göre 16.00'ya kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bu teklif, rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir ve başka hiçbir teklif veya promosyonla birleştirilemez. Rezervasyon hüküm ve koşulları geçerlidir. 

   
  Müsaitlik
  Bu fırsat, müsaitlik durumuna göre yıl boyunca geçerlidir.

  Fairmont Quasar Istanbul

  Boğaz’ın eteklerinde yükselerek yüzyıllarca tarihe tanıklık ederken, İstanbul’un modern şehir silüetine bakan bir konumla Fairmont’un seçkinlik ve tarz mirası İstanbul’a geliyor.
  Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

  Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.