“Back to Fabulous” Şehri Keşif Anları

İstanbul'un baş döndüren kültürel mozaiğini ve bin yıllara dayanan tarihini, güvenli bir yolculuk geçirmeniz için titizlikle hazırlanan özel rehberli yarım günlük Eski Kent bölgesi turu eşliğinde keşfedin.

“Back to Fabulous” Şehri Keşif Anları

İstanbul'un baş döndüren kültürel mozaiğini ve bin yıllara dayanan tarihini, güvenli bir yolculuk geçirmeniz için titizlikle hazırlanan özel rehberli yarım günlük Eski Kent bölgesi turu eşliğinde keşfedin. Minimum 3 gece için rezervasyon yapın; özel şoförlü aracınızın dilediğiniz gezi programına göre hizmetinizde olacağı şehir turu ile Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultan Ahmet Camii gibi İstanbul’un en önemli simgelerini keşfe çıkın.

Detaylar

Pakete Dahil Olanlar

 

  • Odanızda Türk kahvaltısı veya Stations'da kahvaltı
  • Restoran ve barlarda %20 indirim 
  • Özel şoförlü araçla rehberli 4 saatlik Eski Şehir turu (2 misafir ile sınırlıdır, gezilecek yerler ziyarete kapalı olabileceğinden önceden rezervasyon gereklidir, konaklama sırasında bir kez geçerlidir)
  • Gezilecek yerlere sıra beklemeden hızlı giriş servisi (müze ve tarihi yerlere giriş biletleri dahil değildir)
  • Ücretsiz Wi-Fi 

 

Lütfen Unutmayın:

KDV'ye tabidir. Bu esnek bir promosyondur ve otele varışınızdan bir gün önce yerel saate göre 16.00'ya kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bu teklif, rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir ve başka hiçbir teklif veya promosyonla birleştirilemez. Rezervasyon hüküm ve koşulları geçerlidir. 

Müsaitlik
Bu fırsat, müsaitlik durumuna göre yıl boyunca geçerlidir.

Fairmont Quasar Istanbul

Sizi hızla akan dünyadan kaçmak ve yenilenip enerji dolmuş bir şekilde günlük yaşama dönmek için, Willow Stream Spa’nın sakin dünyasına davet ediyoruz.
Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.