WILLOW Stream Spa

Willow Stream Spa

Rahatlamanız, duyularınızın uyanması ve aynı zamanda sosyalleşmeniz için ideal bir adres. Sizi hızla akan dünyadan kaçmak ve yenilenip enerji dolmuş bir şekilde günlük yaşama dönmek için, Willow Stream Spa’nın sakin dünyasına davet ediyoruz. Willow Stream yerel geleneklerden ve şifalı bitkilerden ilham alarak oluşturduğu bakımlarla dikkat çekerken Romalılara kadar uzanan dünyaca ünlü Türk Hamamı geleneğini otantik hamam bakımlarıyla günümüze taşıyor. Yoga odası, son teknoloji aletlerin yer aldığı fitness merkezi, bahar ve yaz aylarında açılabilen cam bölmeli havuz gibi çeşitli hizmetler sunan spa’da, stres karşıtı, kırışıklık giderici, cildi beslemeye yönelik cilt bakımı ve masaj uygulamaları da sunuluyor.

Willow Stream Spa Koridoru

Spa Hizmetleri

Formda olmaya, spora, güzelliğe ve estetiğe odaklanan Willow Stream Spa, yaşam tarzınıza göre çok çeşitli olanaklar ve sağlık uygulamaları sunuyor. Menümüzde yerel hamam ürünlerinin kullanıldığı otantik vücut terapilerinden, masaj ve yüz bakımlarına kadar çok özel bir seçki yer alıyor. Bunların bir kısmında, dış güzellikle

beraber içsel sağlığı da desteklemeyi hedefleyen Kerstin Florian ürünleri kullanılıyor. Denge ve sakinlik getiren duyusal bir yolculuğa dönüşecek spa tecrübenizde, uygulamalarımız sizi şaşırtacak ve mutlu edecek.

Spa Teklifi

Spa Tesisleri

Formda olmaya, spora, güzellige ve estetige odaklanan Willow Stream Spa, yasam tarzınıza göre çok çesitli olanaklar ve saglık uygulamaları sunuyor. Menümüzde yerel hamam ürünlerinin kullanıldıgı otantik vücut terapilerinden, masaj ve yüz bakımlarına kadar çok özel bir seçki yer alıyor. Bunların bir kısmında, dıs güzellikle beraber içsel saglıgı da desteklemeyi hedefleyen Kerstin Florian ürünleri kullanılıyor. Denge ve sakinlik getiren duyusal bir yolculuga dönüsecek spa tecrübenizde, uygulamalarımız sizi sasırtacak ve mutlu edecek.

Sehrin merkezindeki bu 2000 metrekarelik spa, modern hayatın yüksek temposuna dinlendirici bir mola vermek isteyenler için ideal bir alan sunuyor. Spada ikisi çiftlere özel VIP Süit olmak üzere 9 süit, bahçe manzarasına sahip dinlenme odaları, buhar odaları ve saunalar yer alıyor. Huzurlu ortamımız ve özenli hizmetimizle Willow Stream Spa, aileler ve arkadaslar için ideal bir mekana dönüsüyor.

Operasyon Saatleri

Fitness Merkezi : 05.30 - 22,00
Kapalı Havuz, Buhar ve Sauna: 06.30 - 22,00
Çocuklar için Kapalı Havuz: 06.30 - 18,00
Spa bakım ve uygulamaları: 10.00 - 22,00

Fairmont İstanbul’da diğer ilgi alanlarını keşfedin