Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 800 0441 1414

Hoş Geldiniz
Fairmont Makati

Ödünsüz Mükemmeliyetin Adresi

Filipinler’in seçkin iş ve yaşam tarzı semtinde bulunan beş yıldızlı bir otel olan Fairmont Makati’de bir anı sevgiyle hatırlayın.

Zuelling Binası, 6750, Ayala Müzesi, Glorietta Alışveriş Kompleksi ve ülkenin en tarz sahibi destinasyonlarından biri olan Greenbelt’e sadece yürüme mesafesinde olan ödüllü Makati City otelimizde sizi ağırlamaktan gurur duyarız.

Konaklama

Fairmont Makati oteli hem iş hem tatil amaçlı seyahat edenler için bir kentsel sığınaktır. 280 şık döşenmiş misafir odamız ve süitimizin her biri akıllı olanaklar, yerden tavana pencereler ve imza niteliğindeki Le Labo banyo setleri ile tamamlanan geniş mermer spa banyolar ile döşenmiştir.

Hizmetler

Manila otelimizi ve misafirlerimize sunduğumuz tam bir yelpazedeki uluslararası lüks otel olanaklarını ve hizmetlerini keşfedin.

Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 11:00 ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Makati her ihtiyacınıza karşılamak üzere çeşitli konaklama hizmetleri sunar.
  • Havaalanı Transferleri
  • Bebek Bakıcılığı
  • Zille Gelen Personel
  • Giriş / Çıkış
  • Danışma
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Havuz
  • Kiralık Kasalar
  • Alışveriş Merkezlerine Alt Geçit

Fairmont Makati’de Toplantı ve Etkinlikler

İster büyük bir düğün, bir gala veya isterse samimi bir toplantı olsun, etkinliğinizi hayata geçirmemize izin verin.

Willow Stream Spa

Willow Stream Spa şehrin en lüks spa bakım merkezlerinden biridir.
Makati’nin kalbinde bir sığınak.
İç huzuru ve sükuneti artırmak için tasarlanan Makati City günlük spamız, 1200 metrekarelik yatıştırıcı bir alana sahip olup, rahatlamanızı ve vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun tam anlamıyla keyfini çıkarmanızı sağlayan birçok doğal bakım sunmaktadır. Geniş ıslak dinlenme alanlarından mükemmel döşenmiş spa odalarına kadar, lüks Manila spa deneyiminizin her bir anı size kendinize biraz zaman ayırıp hayatın basit zevklerinden tat almanın değerini anımsatacaktır.

Fairmont Makati güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.