Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda
Bilgi * varsa
genişlet

Bilgiler

Yazdır

FAIRMONT MALDIVES

Unit 2B Faamdheyrige, Orchid Magu, Male 

Maldives, Maldivler 

Shaviyani Atoll, 20209 

Genel Bakış

Fairmont Maldives, Sirru Fen Fushi, aynen adının ifade ettiği gibi Gizli Deniz Adası sunan 120 tamamı villa lüks bir resorttur. Ada yaklaşık olarak 160.000 metrekarelik (16 hektar) kara parçasıdır ve Maldivler’deki en büyük lagünlerden birine sahiptir; resort, adanının uzunluğu boyunca 200 metre uzunluğunda bir yüzme havuzuna, canlandırıcı destinasyon spasına ve Balili zanaatkarlar tarafından hiçbir insan yapımı yapı kullanılmadan yaratılan bir açık hava bambu barına sahiptir.

Konaklama

Fairmont Maldives - Sirru Fen Fushi, göz alabildiğine turkuaz denize bakan el değmemiş beyaz kumlu bir plaja sahip olağanüstü büyük bir adada bulunan 120 tamamı villa lüks bir resorttur.

Herbirinin özel havuzu bulunan rustik güzel plaj ve Deniz villalarımızın doğal şıklığında rahatlayın veya ilham verici bir Maldivler deneyimi için Çadırlı Orman Villalarımıza bir kaçamak yapın.

 

Yiyecek ve İçecek

Hem küresel hem de yerel bölgenin lezzet ve tekniklerinden yararlanan OTANTİK BİR MUTFAK DENEYİMİ.

RAHA MARKET, canlı bir lezzet pazarı ve resortun yemek merkezi. Hem canlı yemek istasyonlarında hem de büfelerde sağlıklı gurme yemekler yanında geleneksel Maldivler yemeklerinden, mis kokulu Asya mutfağına kadar pazarda herkese hitap eden birşey bulunur. 

AZURE’de, mutfak zenginlikleri kıyının hemen ötesindeki denizden gelen lezzetler ile basit ama leziz, ince zevkli restoran sunumları ile buluşur. Geniş bir deniz ürünleri menüsü kaliteli şarap ve temiz okyanus rüzgarı ile birleşir.

Japon Signature restoranı ve barı olan KATA ise sofistike Pan-Asya lezzetlerini kapsar. Çağdaş Japon menüsü geniş bir “tapa,” Robatayaki ve Maldivlerden etkilenmiş özel yemekler yelpazesi sunar. Şehir esintili kokteyl menüsü nadir bir viski listesi sunar ve sake seçimleri manzaralı çatı katı barını hayata geçirir. 

Çarpıcı tamamı bambudan yapılmış ONU ONU, resortun sosyal hayatının merkezidir - Fairmont’un efsanevi kokteyl sunumunu ana plaj ve ötesindeki sınırsız lagün manzarası ile tadabileceğiniz bir yerdir. Tatilinizin samimi anlarında, usta şeflerimizin hassasiyetle sosladığı et ve sebzeleri hazırladığı villanın özel salasında rüzgar eşliğinde kişisel mangallar mevcuttur. Mangalı kendiniz de hazırlayabilirsiniz veya yemeğin ayrıntılarını uşağınıza bırakabilirsiniz. Misafir villanızın konforunda tam uşak hizmeti, kendi özel adanızda yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek.

© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.
Bağlanıyor...
Bağlanıyor...
×