Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Bilgi
Oda
* varsa
genişlet

Bilgiler

Yazdır

Fairmont Mara Safari Club

Posta Kutusu 58581,
Masai Mara Ulusal Tabiat Koruma Alanı, Kenya
Tel. +254-(0)20-226 5555
Faks.+254-(0)20-216796
E-posta: kenya.reservations@fairmont.com

Genel Bakış

Macera için temel noktanız, Aitong Tepeleri'nin dibinde, Masai Mara'nın kuzeydoğusu boyunca uzanan Mara Safari Club'tır. Kamp, Mara Nehri'nin kopuk nehir kolunda konumlanmıştır, böylece tüm bağlantılı suit çadırlar su aygırı dolu bir nehir manzarasına sahiptir. Otel, yerel ağaçlar arasına serpiştirilmiş, iyi bakımlı bahçeler tarafından kuşatılmıştır.

Mükemmel döşenmiş Mara Safari Club, Masai Mara Vahşi Hayvanları Koruma Alanı'yla komşu olan Ol-Choro Oiroua Koruma Alanı'nda, Aitong Tepeleri'nin ayağındaki Mara Nehri kenarına kurulmuştur. Kenya'nın Mara bölgesine özel araçla kolayca erişilemez. Uluslararası gezginlerin, profesyonel kara transferi ya da Club'tan yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan Ngerende uçak pistine hava transferi rezervasyonu hakkında, bilgili Rezervasyon uzmanlarımızla görüşmesini öneriyoruz.

Özel bilgiler ve öneriler için lütfen Kenya.reservations@fairmont.com ile iletişime geçin.

Konaklama

51 lüks çadırın tümü, su aygırı ve timsahların sürekli görülebildiği kendi özel izleme alanına sahiptir! Her oda yastıklı şilte ile zarif keten çarşafların bulunduğu dört direkli yataklara, güneş ısıtmalı sıcak ve soğuk musluk suyu sağlayan 3 parçalı bağlantılı suit altyapısına, bir içecek büfesine, kendi platformunuzda akşam yemeği organize etmenize ya da hiçbir isteğin eksik bırakılmadığını garantilemenize imkan veren bir odada kasaya ve kablosuz bir telefona sahiptir.

Ana Otel alanımızda sıcak bir resepsiyon alanı, mağaza, Internet erişimli kütüphanemiz, güzelce dekore edilmiş lounge alanı ve muhteşem yemek salonumuz bulunur. Nehir üzerinde, geniş bir platform direklerle desteklenmiştir ve benzersiz harika bir günün sonunda, oynayan su aygırlarını izleme ya da yıldızlara bakma keyfi için buraya hemen bir iskemle atılabilir.

Deneyimli 'doğa bilimci sürücülerimizin' rehberlik ettiği vahşi hayvanları koruma alanı gezisi dört çekişli Land Cruiser arazi aracımızla yapılır.

Club'ta havuz, al fresco açık büfe öğle yemekleri ve dans, Mara ekosistemi, Maasai kültürüne ilişkin sunum ve tartışmaların yapıldığı akşam etkinliklerinin tümü, gerçek anlamda benzersiz bir deneyim yaratmak üzere bir araya getirilmiştir.

Mara Safari Club'ta yemek kendi başına bir safaridir, zengin çeşit ve miktardaki taze Kenya ürünlerinden oluşan menülerimiz en hassas damaklarda iştah uyandırır. Hem kahvaltı hem de öğle yemeği genellikle açık büfe tarzında sunulurken, akşam yemeği ana yemek seçeneğiyle Table D'Hôte şeklinde sunulur.

Yiyecek ve İçecek

Yemek Salonu

Ana binada bulunan yemek salonu, ahşap kalaslarla camdan yontulmuştur, bu da yüksek tavanlı geniş odaya doğal ışığın girmesine imkan verir. Akşamları, hafifçe aydınlatılmış alanda keyifli şekilde geçer. Menü, bol ve taze Kenya ürünlerinden yapılan Avrupa, Afrika ve Asya mutfaklarının kozmopolit bir kombinasyonudur. Hem kahvaltı hem de öğle yemeği açık büfe tarzında sunulurken, akşam yemeği ana yemek seçeneğiyle Table D'Hôte şeklinde sunulur. Oturma Kapasitesi 90 kişidir.

Çalışma Saatleri:

Kahvaltı: 7:30 ÖÖ Kime 10:00 ÖÖ

Öğle Yemeği: 12:30 ÖS Kime 2:30 ÖS

Akşam Yemeği: 19:30 ila 21:30

Lounge ve Ana Bar

Lounge ana binanın merkezindedir. 'Özel' oturma alanları yaratacak şekilde düzenlenmiş dekorasyon, konforlu deri mobilyalar, oymalı yan sehpalar ve bölgeden el yapımı eşyalarla eski av kulübelerini anımsatır. Akşam, çoktan ısınmış mobilyalar, şömine ateşimizin hafif kızıllığıyla okşanır. Genişletilmiş veranda, gündüz ve gece açık Afrika gökyüzünde Mara Nehri'nin muhteşem manzarasını sunacak şekilde lounge'a bitişiktir.

Çalışma Saatleri:

İkindi çayı ikramının olduğu Lounge, 10:00 a.m ile 11:00 ÖS saatleri arasında açıktır,03:30 ile 6:00 ÖS saatleri arasında kurabiye/kek ikramı vardır.

Oda Servisi

Her sabah uyandırma servisinizle sabah çayı/kahvesi/sıcak çikolatası sunan mütevazı bir oda servisini her zaman sunmaktayız. Bu popüler servis devam edecektir ancak sıralanan gelişmeler bizi gerçekten heyecanlandırmaktadır: Bu hizmet ileri taşınarak, her odaya sağlanan kablosuz telefon yeniliği çadır içinde bir akşam yemeği için yemek servisi sipariş etmenize ya da macera dolu gününüzün fotoğraf ve anıları arasında gezinebileceğiniz özel bir uyku öncesi etkinliği seçmenize imkan verecektir.

Havuz Barı

Ana binanın bitişiğinde bulunan Havuz Barı havuz alanına atıştırmalık ve içecek servisi sağlar. Hava koşulları izin verdiği ölçüde, öğle yemeklerimizi bu sempatik al-fresco ortamda da sunuyoruz.

Çalışma Saatleri:

Havuz barı 11:00 ila 18:00 saatleri arasında açıktır, açık hava açık büfe öğle yemekleri (hava koşullarına bağlı) 12:30 ila 14:30 arasında verilir

Konuk Hizmetleri

 • Giriş ve Çıkış Zamanları
 • Çocuk
 • İletişim
 • Kredi Kartları
 • Döviz Alışverişi
 • Elektrik
 • Hediyelik Eşya Mağazası
 • Saç kurutma makinesi ve adaptörler
 • Çamaşırhane/ Kuru Temizleme
 • Tıbbi Hizmetler
 • Petrol / dizel
 • Oda Servisi
 • Kiralık Kasalar
 • Sekreter Hizmetleri
 • Ayakkabı Temizleme Hizmetleri

Sağlık ve Fitness

Yüzme Havuzu

Serbest stil yüzme havuzu 6:00 ila 18:00 arasında, bir refakatçi eşliğinde insanların kullanımına açıktır. Şezlonglar ve şilteler mevcuttur ve kullanımınız için havlu sağlanır. Havuzun bitişiğinde hem erkek hem kadın soyunma odaları mevcuttur ve durulanmak için bir açık hava duşumuz vardır.

12 yaşın altındaki çocuklara daima bir yetişkin refakat etmelidir. Yüzme havuzunun etrafı, ayrıca kokteyl partileri için de idealdir!

Toplantılar ve Düğünler

> Kapasite Tablolarına Bakın

Toplantılar

Fairmont Mara Safari Club, 21. yüzyılın toplantı ihtiyaçlarını karşılayan teknik ekipmana ve Wi-Fi bağlantısına sahip bir konferans çadırında 119 metrekarelik bir toplantı alanı sunar.

Düğünler

Sıra dışı bir düğün kutlaması istiyorsanız, geleneksel maasai düğün törenini de göz önünde bulundurun. Maasai dansı ve şarkısı ile tamamlanmış, geleneksel kabile kıyafetlerini, çiftin ayaklarına dökülen laibon sütünü, konukların katıldığı geleneksel gruba eşlik eden neşeli şarkı ve dansları hayal edin. Çiftler, dilerseler düğünlerini kutsayan rahip ve papazların da bulunmasını sağlayabilirler, ancak geleneksel tören hayatta ancak bir kez yaşanabilecek bir deneyimdir.

Düğünler için 'vahşi yaşam dışı' resepsiyon, akşam içkisi ve/veya kokteyl mekanları dizisi ile en az 4 kişilik, 120 konuğa varan, çalılar içinde kahvaltı/Öğle yemeği/akşam yemeği sunuyoruz.

Bir Fairmont düğününü tercih edin ve Platinum Balayı Programımıza özel erişim hakkı kazanın.

Sosyal Etkinlikler

Arka planda unutulmaz bir Afrika gün batımıyla manzaralı bir alanda, lambalar, kamp ateşi ve kokteyl atıştırmalarının bulunduğu 'çalılar içindeki' bir kokteylin keyfini çıkarın!

Yol Tarifi

Havayolu ile

Air Kenya Aviation Mara bölgesine çift yönlü ulaşım sağlayan günlük uçuşlar düzenlemektedir. Uçaklar 5 ila 25 koltukludur. Havaalanı vergisi biletleriniz alınırken ödenebilir. Air Kenya'nın yanı sıra Aircraft Leasing Services ve Eagle Aviation da Mara bölgesine günlük tarifeli uçuşlar sağlamaktadır.

El bagajıyla birlikte bagaj limiti 15 kilogramdır. Havaalanı vergisi biletler alınırken ödenebilir.

Karayoluyla Ulaşım

Kenya'nın Mara bölgesine özel araçla kolayca erişilemez. Uluslararası gezginlerin, profesyonel kara transferi ya da Club'tan yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan Ngerende uçak pistine hava transferi rezervasyonu hakkında, bilgili Rezervasyon uzmanlarımızla görüşmesini öneriyoruz.

Özel bilgiler ve öneriler için lütfen kenya.reservations@fairmont.com adresinden iletişime geçin.

Mara Safari Club 20 4 x4 arazi aracına sahiptir. Bunların her biri pencere tarafı koltuklarda 6 kişi ve açılan bölmede 6 kişi taşıyabilir. Şöför-rehber haricinde. Bunlar uçak pistine çift yönlü ulaşım ve eğlence amaçlı kullanılmaktadır.

Fairmont Mara Safari Club haritası
Fairmont Accor © Copyright 2019‘un bir parçasıdır.