Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Toplantılar ve Düğünler

John Adams Boardroom

Toplantılar

The unique properties in the Fairmont Hotels & Resorts family have been hosting everything from high-powered board meetings to major corporate events for over a century. Vancouver’dan Dubai’ye, muhteşem konumlarımızın her biri kurumsal toplantılar ve profesyonel konferanslar için kıskanılacak çeşitlilikte mekanlar sunar.

Daha Fazla Bilgi
Wedding Flowers

Düğünler

Fairmont understands that wedding celebrations require perfection, from exquisite settings to countless details executed with precision and style. Romantik resepsiyonlardan trendi kokteyllere, düğün uzmanlarımız, unutulmaz destinasyonlarımızdan birinde evlilik teklifinden, hayatınızda bir kez yaşayacağınız balayından ayrılmadan önceki son dansa kadar her şeye rehberlik edebilir ve düzenleyebilir.

Daha Fazla Bilgi
Rose Club

Sosyal Etkinlikler

Each of our premier hotels offers an array of elegant venues designed for luminous social events. İster resmi bir gala planlayın isterse prestijli bir etkinlik, Fairmont ilgi odağı etkinliklere ev sahipliği yapmanın gereklerini anlar. From exquisite ballrooms to sophisticated terraces with cityscape views, Fairmont has been setting the stage for extraordinary social occasions for more than 100 years.

Daha Fazla Bilgi
Fairmont Accor © Copyright 2019‘un bir parçasıdır.