Fairmont Anlarını Deneyimleyin

Bu sezon beklenmeyenin zevkine varın

Fairmont Chateau Lake Louise’de sonbaharın sarı renkleri ile duygulanabilir veya Fairmont San Francisco’da sonbahar neşesinin zevkine varabilirsiniz. Fairmont Banff Springs’te karla kaplı dağlarda veya Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi’de görkemli su üstü villada dinlenebilirsiniz. 

Hemen köşe başında veya dünya çapında Fairmont anları sizi bekliyor.

Katılımcı Fairmont Hotels & Resorts’ta 30 Nisan 2024 tarihine kadarki konaklamalar için 12 Ekim 2023 - 29 Mart 2024 arasında rezervasyon yapın ve %25* oranına varan indirimin keyfini çıkarın.¹

İlave avantajlar ister misiniz?

Fairmont, Accor’un sadakat programı ALL - Accor Live Limitless’in bir parçasıdır. Katılın ve diğer avantaj ve ikramların yanında Üye Fiyatımız ile %10 oranına varan ek indirimden yararlanın.² Şimdi Kaydolun

Tümü

Öne Çıkan Oteller

Kanada

ABD

Meksika

Barbados

Bermuda

Azerbaycan

Brezilya

Mısır

Almanya

Hindistan

Endonezya

İrlanda

Ürdün

Kenya

Maldivler

Monako

Fas

Filipinler

Katar

Suudi Arabistan

Singapur

Güney Kore

İsviçre

Türkiye

Ukrayna

Birleşik Arap Emirlikleri

İngiltere

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

General

Bu teklif yalnızca “Fairmont Anlarını Deneyimleyin” promosyonu ile rezervasyon yaptığınızda geçerlidir. 

¹Bu teklifle 30 Nisan 2024 tarihine kadarki konaklamalar için 12 Ekim 2023 ile 29 Mart 2024 arasında rezervasyon yaptırın (konaklama tarihleri otele göre değişiklik gösterebilir). 

İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır; tesise ve konaklama süresine göre değişiklik gösterebilir. 

Teklif, katılımcı Fairmont konumlarında rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir.

²ALL – Accor Live Limitless üyeleri, katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır.

Kuzey ve Orta Amerika

Promosyon fiyatıyla rezervasyon yaparak tam esnek fiyat fırsatına oranla %25 oranına varan tasarruf edin.

*Fairmont Grand Del Mar, Fairmont Mayakoba ve Fairmont Miras Alanı Mayakoba için %35 oranına varan tasarruf edin.

3 gün önceden erken rezervasyon gerekir (7 gün önceden erken rezervasyon gerektiren Fairmont Chateau Lake Louise; 1 gün önceden erken rezervasyon gerektiren Fairmont Empress, Fairmont Hotel Vancouver, Fairmont Pacific Rim ve Fairmont Waterfront hariçtir; Fairmont Vancouver Airport erken rezervasyon gerektirmez).

Minimum konaklama sınırlaması gerektirmeyen Fairmont Vancouver Airport hariç 2 gecelik minimum konaklama gerekir.  

Tüm oteller için otel depozito politikası geçerlidir (1 gecelik ön ödemeli, iade edilemez, aktarılamaz depozito gerektiren Fairmont Chateau Lake Louise hariç).  

Otellerin iptal politikası geçerlidir (varıştan 28 gün öncesinde iade iade edilemez olan Fairmont Chateau Whistler hariç).

Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Asya Pasifik

Esnek fiyat fırsatına kıyasla %10 oranından başlayan indirim alın. 

Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Asya Pasifik’teki otellerde 3 gün önceden erken rezervasyon gereklidir. [Katılımcı Oteller: Fairmont Nile City, Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten, Fairmont Jaipur, Fairmont Jakarta, Fairmont Amman, Fairmont Mara Safari Club, Fairmont Mount Kenya Safari Club, Fairmont The Norfolk, Fairmont Maldives - Sirru Fen Fushi, Fairmont Monte-Carlo, Fairmont Royal Palm Marrakech, Fairmont La Marina Rabat Sale Hotel And Residences, Fairmont Tazi Palace Tangier, Fairmont Makati, Fairmont Doha, Fairmont Makkah Clock Royal Tower, Fairmont Makkah Clock Royal Tower, Fairmont Riyadh, Fairmont Singapore, Fairmont Ambassador Seoul, Fairmont Grand Hotel Geneva, Fairmont Quasar İstanbul, Fairmont Grand Hotel - Kyiv, Fairmont Ajman, Fairmont Bab Al Bahr - Abu Dhabi, Fairmont The Palm, Fairmont Dubai, Fairmont Fujairah Beach Resort, Fairmont St Andrews - Scotland, Fairmont Windsor Park] 

Minimum 3 gece konaklama gerektiren Fairmont Nile City, Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten hariç minimum 2 gece konaklama gereklidir. 

Tüm oteller için otelin depozito politikası geçerlidir. 

Tüm oteller için otelin iptal politikası geçerlidir.