İhtiyacınız olan tek şey… bir uzaklaşma

İhtiyacınız olan tek şey… bir uzaklaşma

Dünyadaki en prestijli adresler arasından tercih yapın ve simgesel otel ve resortlar koleksiyonumuzda unutulmaz konukseverliğin keyfini çıkarın. 

Konaklamalarda %25 oranına varan indirimden yararlanın, varış gününe kadar ücretsiz iptalin keyfini çıkarın ve 1 Milyon ödül puanı* kazanma şansı yakalayın. 

Bu ayrıcalıklı fırsattan yararlanmak için, yapmanız gereken tek şey ALL – Accor Live Limitless hesabınıza giriş yapmak veya rezervasyon yaparken Katılmak. ÜCRETSİZ! 

En üst düzeyde hizmeti deneyimleyin ve Fairmont Hotels and Resorts ile bir ömür boyu sizinle kalacak anılar yaratın. 

Fırsat 30 Nisan 2022‘ye kadar Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’da 2 gecelik veya daha uzun konaklamalar için geçerlidir.

 

 all-logosu-maviALL üyesi olarak konaklamanız süresince ödül kazanın ve seçkin avantajlardan yararlanın. Üye değil misiniz?  Hemen katılın.

Bu tekliften yararlanmak için aşağıdaki bir otel bağlantısına tıklayın. Tüm hüküm ve koşullar aşağıdadır.

 

Tümü

Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’daki katılımcı Fairmont Otelleri

Birleşik Arap Emirlikleri

Suudi Arabistan

Ürdün

Fas

Mısır

Kenya

Türkiye

Hindistan

Hüküm ve Koşullar

Fırsat Hüküm ve Koşulları
1. Bu fırsat için ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) genel hüküm ve koşulları geçerlidir.
2. Konaklama rezervasyonu [Accor Holiday Offer]’ üzerinden yapılmalıdır. Bu fiyat mevcut değilse, üye fırsattan yararlanamaz.
3. Bu fırsat [01/11/2021] ile [30/04/2022] arasında Orta Doğu, Afrika, Hindistan ve Türkiye’de gerçekleştirilen konaklamalar ve [01/11/2021] ile 23:59 Orta Avrupa Saat Dilimi (CET), [30/04/2022] arasındaki rezervasyonlar için geçerlidir.
4. Fırsatın geçerlilik tarihleri önceden bildirimde bulunmaksızın değişikliğe tabidir.
5. Bu fırsat yalnızca Orta Doğu, Afrika, Hindistan ve Türkiye’deki katılımcı Fairmont otellerinde geçerlidir.
6. Konaklama en az [2] gece olmalıdır.
7. ALL Üyeleri İptal Politikası: Rezervasyon, varış gününde 18.00’dan (yerel saatle) önce iptal edildiği takdirde, İptal ücreti uygulanmaz. Bu süreden sonra, ilk gece ücreti alınacaktır.
8. Kredi cartı Garantisi All Üyeleri: Aksi belirtilmedikçe, tüm rezervasyonlar konaklamanın başlangıç tarihinde geçerli olan bir kredi kartı ile garanti edilmelidir.
9. Bu fırsat ALL Ödül puanları kullanılarak rezerve edilebilir veya ödenebilir.
10. Aynı otelde art arda gerçekleştirilen konaklamalar (aynı gün giriş ve çıkış) tek konaklama olarak kabul edilir. Bu tek konaklamaya [Accor Holiday Offer] ile bir kez hak sahibi olunacaktır.
11. Bu fırsatın amaçları doğrultusunda, bir konaklama ALL üyeleri tarafından bir veya birden fazla oda için yapılan bir (1) rezervasyon anlamına gelir. Diğer bir değişle, birden (1) fazla odayı içeren bir rezervasyon sadece bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları hesaplanırken önce gelen çıkış tarihi hesaplanacaktır. ALL üyeleri önce boşalttıkları oda için puan ve gece kazanacaktır.
12. Bu fırsat yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve hâlihazırda var olan Rezervasyonlar veya mevcut diğer promosyon fırsatları veya avantajlar için kullanılmaz ve gruplara uygulanamaz.
13. Tüm rezervasyonlar yerel vergi ve düzenlemelere tabidir ve KDV, Belediye Ücretleri ve Turizm Ücretleri hariçtir.
14. ALL Otelleri Ödül puanları, üyenin çıkış tarihinden itibaren 10 gün içinde üyenin hesabına geçirilecektir.
15. Teklif müsaitlik durumuna tabidir. Her bir otele özgü rezerve edilmiş kamuya açık fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
16. Bu fırsat katılımcı otellerin sunmadığı herhangi bir hizmet veya deneyim için geçerli değildir.