ALL ile En İyi Tatil

ALL ile En İyi Tatil

Fairmont Hotels & Resorts’ta En Görkemli Duyguları yaşayın.

Gösterişli salonlar ve lobilerden, odanızın mahremiyetine kadar, Fairmont Hotels & Resorts’un görkemli doğal kökenlerinin güzelliğini hissedin. Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’daki konaklamalarda, Accor’un Yaşam Tarzı Sadakat Programı ALL üyelerine özel %25 oranına varan indirimle tatil anlarınızı anılara dönüştürün

Bu ayrıcalıklı fırsattan yararlanmak için, yapmanız gereken tek şey ALL – Accor Live Limitless hesabınıza giriş yapmak veya rezervasyon yaparken katılmak. ÜCRETSİZ! Teklif 19 Nisan 2023 tarihine kadar 2 gecelik veya daha uzun konaklamalar için geçerlidir. 

Tümü

Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’daki katılımcı Fairmont Otelleri

Birleşik Arap Emirlikleri

Suudi Arabistan

Fas

Mısır

Ürdün

Kenya

Türkiye

Hindistan

Hüküm ve Koşullar

Fırsat Hüküm ve Koşulları

1. Genel ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) hüküm ve koşulları bu teklife uygulanır ve bu tekliften yararlanmak için bir ALL üyesi olmanız gerekir.
2. Konaklama rezervasyonu [Members of ALL Holiday Offer] üzerinden yapılmalıdır. Bu fiyat mevcut değilse, üye fırsattan yararlanamaz.
3. Bu teklif, üyelerin [24/10/2022] ile [19/04/2023] arasında Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’daki katılımcı otellerde gerçekleştireceği konaklamalar için [24/10/2022] ile 11:59 ÖS Orta Avrupa Saat Dilimi (CET) [19/04/2023] arasındaki rezervasyonlar için geçerlidir.
4. Fırsatın geçerlilik tarihleri önceden bildirimde bulunmaksızın değişikliğe tabidir.
5. Konaklama en az [2] gece olmalıdır.
6. İptal Politikası: rezervasyon iptal edilirse veya değiştirilse bile ücret iade edilmez.
7. Kredi Kartı Garantisi: rezervasyon tarihinde tüm konaklama ücreti kredi kartı ile ödenmelidir.
8. Bu fırsat ALL Ödül puanları kullanılarak rezerve edilebilir veya ödenebilir.
9. Aynı otelde art arda gerçekleştirilen konaklamalar (aynı gün giriş ve çıkış) tek konaklama olarak kabul edilir. Bu tek konaklamaya [Member of ALL Holiday Offer] teklifi ile bir kez hak sahibi olunacaktır.
10. Bu fırsatın amaçları doğrultusunda, bir konaklama ALL üyeleri tarafından bir veya birden fazla oda için yapılan bir (1) rezervasyon anlamına gelir. Diğer bir değişle, birden (1) fazla odayı içeren bir rezervasyon sadece bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları hesaplanırken önce gelen çıkış tarihi hesaplanacaktır. ALL üyeleri önce boşalttıkları oda için puan ve gece kazanacaktır.
11. Bu teklife hak sahibi olmak için, konaklamalar doğrudan all.accor.com, ALL Mobil Uygulaması veya katılımcı otellerin arama merkezleri üzerinden rezerve edilmelidir.
12. Rezervasyonunuzu yaparken ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) Sadakat kart numaranızı sunmanız ve konaklamanız için giriş yaptığınızda otel resepsiyon masasına kartınızı göstermeniz gerekir.
13. Bu fırsat yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve hâlihazırda var olan Rezervasyonlar veya mevcut diğer promosyon fırsatları veya avantajlar için kullanılmaz ve gruplara uygulanamaz.
14. Tüm rezervasyonlar yerel vergi ve düzenlemelere tabidir ve KDV, Belediye Ücretleri ve Turizm Ücretleri hariçtir.
15. ALL Otelleri Ödül puanları, üyenin çıkış tarihinden itibaren 10 gün içinde üyenin hesabına geçirilecektir.
16. Teklif müsaitlik durumuna tabidir. Her bir otele özgü rezerve edilmiş kamuya açık fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
17. Bu fırsat katılımcı otellerin sunmadığı herhangi bir hizmet veya deneyim için geçerli değildir.