ALL Yazı

ALL Yazı

Orta Doğu, Afrika, Hindistan ve Türkiye’de katılımcı Fairmont Hotels & Resorts’da 30 Eylül 2022 tarihine kadarki konaklamalarınızda kahvaltı dahil %30 oranına varan indirimle en iyi yazı deneyimleyin.*

Bir sonraki destinasyonunuzu seçin ve lüks konaklamalar, imza spa’larda rahatlama ve ödüllü restoranlarda lezzetli yeme içme ile yazı yeniden keşfedin.

Üyelere özel tekliflerimizden yararlanmak için Accor’un yaşam tarzı sadakat programı ALL hesabınıza giriş yapın ALL – Accor Live Limitless’e katılın.

Tümü

Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’daki katılımcı Fairmont Otelleri

Birleşik Arap Emirlikleri

Suudi Arabistan

Ürdün

Mısır

Fas

Kenya

Türkiye

Hindistan

Hüküm ve Koşullar

Satış koşulları

1. Bu fırsat için ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) genel hüküm ve koşulları geçerlidir.
2. Konaklama [Summer of ALL]’da rezerve edilmelidir. Bu fiyat mevcut değilse, üye fırsattan yararlanamaz.
3. Bu fırsat [1/06/2022] ile [30/09/2022] tarihleri arasında Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’da gerçekleştirilen konaklamalar ve [01/06/2022] ile [15/09/2022] 11:59 Orta Avrupa Saat Dilimi (CET) arasında yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
4. Fırsatın geçerlilik tarihleri önceden bildirimde bulunmaksızın değişikliğe tabidir.
5. Bu fırsat yalnızca Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan’daki katılımcı Fairmont otellerinde geçerlidir.
6. Aynı otelde art arda gerçekleştirilen konaklamalar (aynı gün giriş ve çıkış) tek konaklama olarak kabul edilir. Bu tek konaklamaya [Summer of ALL] teklif ile bir kez hak sahibi olunacaktır.
7. İptal Politikası: Rezervasyon, varış gününde 18.00’dan (yerel saatle) önce iptal edildiği takdirde, İptal ücreti uygulanmaz.
8. Garanti politikası: Aksi belirtilmedikçe, tüm rezervasyonlar konaklamanın başlangıç tarihinde geçerli olan bir kredi kartı ile garanti edilmelidir.
9. Bu fırsat ALL Ödül puanları kullanılarak rezerve edilebilir veya ödenebilir.
10. Bu fırsatın amaçları doğrultusunda, bir konaklama ALL üyeleri tarafından bir veya birden fazla oda için yapılan bir (1) rezervasyon anlamına gelir. Diğer bir değişle, birden (1) fazla odayı içeren bir rezervasyon sadece bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları hesaplanırken önce gelen çıkış tarihi hesaplanacaktır. ALL üyeleri önce boşalttıkları oda için puan ve gece kazanacaktır.
11. Bu teklife hak sahibi olmak için, konaklamalar doğrudan all.accor.com, ALL Mobil Uygulaması veya katılımcı otellerin arama merkezleri üzerinden rezerve edilmelidir.
12. Rezervasyonunuzu yaparken ALL (ACCOR LIVE LIMITLESS) Sadakat kart numaranızı sunmanız ve konaklamanız için giriş yaptığınızda otel resepsiyon masasına kartınızı göstermeniz gerekir.
13. Bu fırsat yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve hâlihazırda var olan Rezervasyonlar veya mevcut diğer promosyon fırsatları veya avantajlar için kullanılmaz ve gruplara uygulanamaz.
14. Tüm rezervasyonlar yerel vergi ve düzenlemelere tabidir ve KDV, Belediye Ücretleri ve Turizm Ücretleri hariçtir.
15. ALL Otelleri Ödül puanları, üyenin çıkış tarihinden itibaren 10 gün içinde üyenin hesabına geçirilecektir.
16. Teklif müsaitlik durumuna tabidir. Her bir otele özgü rezerve edilmiş kamuya açık fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
16. Bu fırsat katılımcı otellerin sunmadığı herhangi bir hizmet veya deneyim için geçerli değildir.