Yakında Oynayın. Güzel Golf Sahaları, Kısa Bir Sürüş Mesafesinde.

Fairmont Golf

Fairmont Le Manoir Richelieu'nun golf sahası zorlu olduğu kadar da büyüleyicidir. Otelimizde konaklayın ve görkemli St. Lawrence Nehri’ne yükseklerden bakan muhteşem 27 delikli sahada oynayın. Eşi benzeri olmayan birinci sınıf bir golf deneyimi sizi bekliyor.

All Safe and Well. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. All Stay Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Katılımcı Fırsatları

Kanada

Golf Fore Ücretsiz Fırsatı

269$’dan başlayan fiyatlar.
Teklif Ayrıntıları

Üst Düzey Charlevoix Golf Paketi

429$’dan başlayan fiyatlar.
Teklif Ayrıntıları

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar
*Teklif çift kişilik konaklamaları baz alır, aksi belirtilmedikçe rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna ve sezona göre geçerlidir. Paket hükümleri ve içerikleri tatil köyüne göre değişiklik gösterebilir. Aksi belirtilmediği sürece vergiler ve ek ücretler dahil değildir. Aksi belirtilmedikçe, tüm paketlerde bir gecelik minimum konaklama şartı aranmaktadır. Verilen fiyatlar 2020 golf sezonu boyunca değişiklik gösterebilir ve kur dalgalanmalarına bağlı olmaksızın ve bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Geçerli araba, kira ve ekipmanları taşıyan yardımcı ücretleri istenebilir.