Fairmont Anlarını Deneyimleyin

Tatilinizi Sınırların Ötesine Taşıyın

Yalnızca destinasyon değil, yolun her adımı unutulmaz bir yolculuk yaratır. Kendi Fairmont Anlarınızı Deneyimleyin - benzersiz hizmet ve misafirperverlik her konaklamanın kalbinde yer alır. Bir sonraki maceranıza atılın ve kendinizi dünyanın en çok anlatılan adreslerinden birinde bulun.

Katılımcı Fairmont Hotels & Resorts’da 30 Aralık 2023 tarihine kadarki konaklamalar için Nisan 14 - 05 Eylül 2023 arasında rezervasyon yapın ve %25 oranına varan indirimin keyfini çıkarın.¹

Artı, ALL – Accor Live Limitless üyeleri, diğer avantaj ve ikramların yanında Üye Fiyatımız ile %5 ek indirimden yararlanır. Üye değil misiniz? Hemen katılın.

Tümü

Katılımcı Fairmont Otelleri

Kanada

ABD

Meksika

Barbados

Bermuda

Azerbaycan

Brezilya

Mısır

Almanya

Hindistan

Endonezya

İrlanda

Ürdün

Kenya

Maldivler

Monako

Fas

Filipinler

Katar

Suudi Arabistan

Singapur

Güney Kore

İsviçre

Türkiye

Ukrayna

Birleşik Arap Emirlikleri

İngiltere

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar - Genel

Bu teklif yalnızca “Fairmont Anlarını Deneyimleyin” promosyonu ile rezervasyon yaptığınızda geçerlidir. 

¹Bu teklifle 30 Aralık 2023 tarihine kadarki konaklamalar için 14 Nisan 2023 ile 05 Eylül 2023 arasında rezervasyon yaptırın (konaklama tarihleri otele göre değişiklik gösterebilir). 

İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır; tesise ve konaklama süresine göre değişiklik gösterebilir. 

Teklif, katılımcı Fairmont konumlarında rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir.  

Kuzey ve Orta Amerika

Depozitolu promosyon fiyatıyla rezervasyon yaparak tam esnek fiyata oranla %25 oranına varan tasarruf edin. 

Fairmont Chateau Lake Louise, Fairmont Banff Springs, Fairmont Jasper Park Lodge ve Fairmont Scottsdale Princess minimum 2 gece konaklama gerektirir. Fairmont Chateau Whistler minimum 3 gece konaklama gerektirir. 

Otelin iptal politikası geçerlidir (varıştan 7 gün öncesine kadar iptal gerektiren Plaza, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel hariç). 

Kuzey ve Orta Amerika’daki oteller için 7 gün erken rezervasyon gereklidir (erken rezervasyon gerektirmeyen Claremont Club and Spa, Bir Fairmont Oteli, Fairmont Empress, Fairmont San Francisco, Fairmont Sonoma Mission Inn & Spa, Fairmont Waterfront, Fairmont Hotel Vancouver ve Fairmont Pacific Rim hariç). 

Kuzey ve Orta Amerika’daki oteller için 1 gecelik ön ödemeli, iade edilemez, aktarılamaz depozito gereklidir (depozito gerektirmeyen Fairmont Scottsdale Princess, Fairmont Empress, Fairmont Waterfront, Fairmont Hotel Vancouver ve Fairmont Pacific Rim hariç).  

Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Asya Pasifik

Esnek fiyat fırsatına kıyasla %10 oranından başlayan indirim alın. 

Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Asya Pasifik’teki otellerde 3 gün önceden erken rezervasyon gereklidir. [Katılımcı Oteller: Fairmont Nile City, Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten, Fairmont Jaipur, Fairmont Jakarta, Fairmont Amman, Fairmont Mara Safari Club, Fairmont Mount Kenya Safari Club, Fairmont The Norfolk, Fairmont Maldives - Sirru Fen Fushi, Fairmont Monte-Carlo, Fairmont Royal Palm Marrakech, Fairmont La Marina Rabat Sale Hotel And Residences, Fairmont Tazi Palace Tangier, Fairmont Makati, Fairmont Doha, Fairmont Makkah Clock Royal Tower, Fairmont Makkah Clock Royal Tower, Fairmont Riyadh, Fairmont Singapore, Fairmont Ambassador Seoul, Fairmont Grand Hotel Geneva, Fairmont Quasar İstanbul, Fairmont Grand Hotel - Kyiv, Fairmont Ajman, Fairmont Bab Al Bahr - Abu Dhabi, Fairmont The Palm, Fairmont Dubai, Fairmont Fujairah Beach Resort, Fairmont St Andrews - Scotland, Fairmont Windsor Park] 

Minimum 3 gece konaklama gerektiren Fairmont Nile City, Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten hariç minimum 2 gece konaklama gereklidir. 

Tüm oteller için otelin depozito politikası geçerlidir. 

Tüm oteller için otelin iptal politikası geçerlidir. 

²ALL – Accor Live Limitless üyeleri, katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır.