Fairmont Golf

Yakında Oynayın. Güzel golf sahaları, kısa bir sürüş mesafesinde.

Mükemmel manzara. Mükemmel oyun. Mükemmel arkadaş. Walk in the footsteps of top PGA players on our championship greens, and play historic layouts that are sure to excite any golfer. Scottsdale'in güneşli günlerinden Whistler ve Kanada Rockies’in dağ manzaralarına kadar, şimdi Fairmont Golf ile golf tutkunuzu yeniden keşfetmek için mükemmel bir zaman. 

ALL Safe and Well: Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. To learn more about our All Stay Well sanitation program and standards, click here.
Fairmont Le Château Montebello, Montebello
1929 tarihinde Stanley Thompson tarafından tasarlanan saha, endamlı ormanlar boyunca uzanır ve dünya genelinden golfçülerin hayal gücünü cezbeden heyecanlı yükseklik değişikliklerine sahiptir. Çoğu yeni düzenlemenin aksine, sahadaki her bir delik gözlerden uzak gözükerek, grubunuzun sahada oynayan tek grup olduğu hissini veren, tatlı bir tenhalık duygusu sağlar.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Le Manoir Richelieu, Charlevoix
Otelimizde konaklayın ve görkemli St. Lawrence Nehri’ne yükseklerden bakan muhteşem 27 delikli sahada oynayın. Eşi benzeri olmayan birinci sınıf bir golf deneyimi sizi bekliyor.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Tremblant, Mont Tremblant
Make your golf vacation memorable! Sculpted majestically into some of the most incredible natural terrain in Canada, Tremblant golf courses boast challenging designs, excellent conditioning, velvety greens, and dramatic vistas.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Chateau Whistler, Whistler
Fairmont Chateau Whistler Golf Sahası 18 delikli Audubon onaylıdır ve dereler, göletler boyunca ve eski Douglas köknarları ve granit kayaları arasında uzanarak, doğal olarak olağanüstü ve tüm seviyeler için zorlu bir golf deneyimi yaratır. Visit our 2021 Golfer Guidelines to learn more about our safety protocols and procedures before your tee time this season.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Grand Del Mar, San Diego
Muhteşem Los Peñasquitos Kanyonu'nu tuvali gibi kullanan Tom Fazio muhteşem yükseltiler, çeşitli tümsekler ve yeşil serbest geçitlerle bir başyapıt yarattı. Yakındaki kıyıdan Pasifik esintilerinin zarafetine sahip ve Güney Kaliforniya parıltısıyla dolu Grand Golf Club, Güney Kaliforniya'nın seçkin golf tatil köyünde San Diego'nun Tom Fazio tarafından tasarlanan tek sahası olma özelliğini taşıyor.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Scottsdale Princess, Scottsdale
Arizona dünyadaki en iyi golf sahalarının bazılarına ev sahipliği yapıyor ve Fairmont Scottsdale Princess resort, Phoenix bölgesindeki en iyi dereceye sahip bazı sahalarda size bir profesyonel gibi oynama (en azından öyle hissetme) fırsatı sunuyor.
Daha Fazla Bilgi
FAIRMONT Mayakoba, RIVIERA Maya
Dünyaca ünlü, efsanevi Avustralyalı golf oyuncusu Greg Norman tarafından tasarlanan, hayranlık uyandıran PGA golf sahasında iki kişilik sınırsız Golf deneyimini yaşayın ve Fairmont Mayakoba AAA-5 elmaslı resort’u bir kaçamak için en iyi seçenek yapan lüks ve kültürün birleşimini keşfedin.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Banff Springs, Banff
Fairmont Banff Springs Golf sahası mükemmel golf tatili için sadece iki basit şey sunuyor. Birincisi, her yönde nefes kesen bir manzara ve ikincisi, burada bir gün geçirecek kadar şanslı olan her golf oyuncusunu heyecanlandıran muhteşem bir düzenleme. Güvenliğiniz önceliğimizdir. See what we're doing to meet Alberta Health Guidelines.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Jasper Park Lodge, Jasper
Dünyada çok az golf sahası, SCOREGolf Magazine tarafından geçtiğimiz son 20 yılda Kanada’nın 1 Numaralı Golf Resort’u seçilen, bu ulusal hazinenin zorlu görkemi ile yarışabilir. 
Daha Fazla Bilgi