Kış Sezonundan En İyi Şekilde Yararlanın.

Fairmont Kayak

Kışı Kanada Rockies dağlarında deneyimleyin, Lake Louise’de kızağa binin, Banff Ulusal Parkı’nda Kayak yapın veya kış esintili kokteyllerle kayak hayatının keyfini çıkarın.

Seyahat İpucu: ALL - Accor Live Limitless üyeleri Üye Fiyatımızla ilave %5 indirimden yararlanabilir.² Üye değil misiniz? Hemen katılın.

All Safe and Well. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. All Safe and Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Fırsatlar

Kanada

Teklif Ayrıntıları

Hüküm ve Koşullar

*Teklif çift kişilik konaklamaları baz alır, aksi belirtilmedikçe rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna ve sezona göre geçerlidir. Paket hükümleri ve içerikleri tatil köyüne göre değişiklik gösterebilir. Aksi belirtilmediği sürece vergiler ve ek ücretler dahil değildir. Aksi belirtilmedikçe, tüm paketlerde bir gecelik minimum konaklama şartı aranmaktadır. Verilen fiyatlar 2021/2022 kış sezonu boyunca değişiklik gösterebilir ve kur dalgalanmalarına bağlı olmaksızın ve bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir.