Fairmont Quebec Otelleri

Işıklar, Kamera, Tatil - %20 oranına varan indirimin keyfini çıkarın

Tüm tatiller Hollywood filmlerinden çıkmış gibi hissettirmeli. Bu nedenle, bir sonraki konaklamanız için büyük hayaller kurun. Outaouais bölgesinde Charlevoix’ye kadar Québec eyaleti sizi mutlu edecek her şeye sahip ve otellerimizin konforunuzdan ödün vermeden sizi güvenli bir şekilde ağırlamak için hazır.

Kendi tatilinizde yıldızlaşmaya hazır mısınız? Book the trip you deserve and create your own magic with up to 20% off at participating destinations throughout Quebec. 31 Aralık 2022 tarihine kadarki konaklamalar için 19 Nisan ile 7 Eylül tarihleri arasında rezervasyon yaptırmayı unutmayın.
 

Seyahat İpucu: Members of ALL - Accor Live Limitless can earn 2X Reward points when you register and book by September 7 for stays until 31 Aralık 2022. Artı, Üye Fiyatıyla ilave %5 indirimden yararlanın!² Üye değil misiniz? Hemen kaydolun.
 

All Safe and Well. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. ALL Safe and Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Katılımcı Fairmont Otelleri

Kanada

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

¹31 Aralık 2022 tarihine kadarki konaklamalar için 19 Nisan ile 7 Eylül arasında rezervasyon yaptırın (konaklama tarihleri otele göre değişiklik gösterebilir). Depozitolu promosyon fiyatı üzerinden rezervasyon yaparak esnek fiyat fırsatına kıyasla %25 oranına varan indirimden yararlanın.  Teklif, Kuzey ve Orta Amerika’daki katılımcı konumlarda rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır; tesise ve konaklama süresine göre değişiklik gösterebilir. No minimum advance purchase required. 1-night prepaid, fully-refundable, non-transferable deposit is required at time of reservation (except Hamilton Princess & Beach Club, A Fairmont Managed Hotel with 1-night prepaid refundable up to 30 days before arrival. Tamamı ön ödemeli, iade edilemez depozito gerektiren Fairmont Chateau Whistler ve The Plaza, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel. Fairmont Kea Lani, Fairmont Vancouver Airport, Fairmont Hotel Vancouver, Fairmont Pacific Rim, Fairmont Waterfront  and Fairmont Jasper Park Lodge with 1-night prepaid, non refundable. Sofitel New York, 1-night prepaid, refundable up to 7 days before arrival by 4pm.) Otel iptal politikası uygulanır. Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir. 

²ALL – Accor Live Limitless üyeleri, Kuzey ve Orta Amerika’daki katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır. 2 Kat Ödül puanı teklifi katılımcı otellerde mevcuttur ve ALL üyelerinin teklif için kaydolmaları gerekir. Tüm hüküm ve koşullar için buraya başvurun.