Fairmont Quebec Otelleri

Tatilinizi Sınırların Ötesine Taşıyın

Yalnızca destinasyon değil, yolun her adımı unutulmaz bir yolculuk yaratır. Kendi Fairmont Anlarınızı Deneyimleyin - benzersiz hizmet ve misafirperverlik her konaklamanın kalbinde yer alır. Embark on your own adventure and find yourself amongst some of the world's most storied addresses.

Katılımcı Fairmont Hotels & Resorts’da 30 Aralık 2023 tarihine kadarki konaklamalar için Nisan 14 - 05 Eylül 2023 arasında rezervasyon yapın ve %20 oranına varan indirimin keyfini çıkarın.¹

Artı, ALL – Accor Live Limitless üyeleri, diğer avantaj ve ikramların yanında Üye Fiyatımız ile %5 ek indirimden yararlanır. Üye değil misiniz? Hemen katılın.

Katılımcı Fairmont Otelleri

Kanada

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

¹30 Aralık 2023 tarihine kadarki konaklamalar için 14 Nisan 2023 ile 05 Eylül 2023 arasında rezervasyon yaptırın (konaklama tarihleri otele göre değişiklik gösterebilir). Depozitolu promosyon fiyatıyla rezervasyon yaparak tam esnek fiyata oranla %25 oranına varan tasarruf edin. Teklif, katılımcı Fairmont konumlarında rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır ve otele ve konaklama süresine göre değişiklik gösterir. Kuzey ve Orta Amerika’daki oteller için 7 gün önceden erken rezervasyon gereklidir (Erken rezervasyon gerektirmeyen Claremont Club and Spa, Bir Fairmont Oteli, Fairmont Pacific Empress, Fairmont San Francisco, Fairmont Sonoma Mission Inn & Spa, Fairmont Waterfront, Fairmont Hotel Vancouver ve Fairmont Pacific Rim hariç). Kuzey ve Orta Amerika’daki oteller için rezervasyon sırasında 1 gecelik ön ödemeli, tümüyle iade edilebilir, aktarılamaz depozito gereklidir (iade edilemez depozito gerektiren Fairmont Scottsdale Princess, Fairmont Empress, Fairmont Waterfront, Fairmont Hotel Vancouver ve Fairmont Pacific Rim hariç). Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir. Fairmont Jasper Park Lodge, Fairmont Banff Springs, Fairmont Chateau Lake Louise ve Fairmont Scottsdale Princess minimum 2 gece konaklama gerektirir. Otelin iptal politikası geçerlidir (varıştan 7 gün öncesine kadar iptal gerektiren Plaza, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel hariç). 

 

²ALL – Accor Live Limitless üyeleri, katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır.