Fairmont Quebec Otelleri

Tatilinizi Sınırların Ötesine Taşıyın - %20 oranına varan indirimin keyfini çıkarın

Bir sonraki maceranıza başlamak mı istiyorsunuz? Harika doğa etkinliklerini deneyimlemek ve serin dağ havasını solumak veya havuz kenarında güneşlenerek kendinize zaman ayırmak, mevsimi nasıl kucaklayacağınıza ve bir sonraki seyahatinizi nasıl unutulmaz kılacağınıza karar vermek size kalmış. Nereye gitmeye karar verirseniz verin, konaklamanızda %20 oranına varan indirimle tatilinizi sınırların ötesine taşıyın.¹

Artı, ALL – Accor Live Limitless üyeleri, diğer avantaj ve ikramların yanında Üye Fiyatımız ile %5 ek indirimden yararlanır. Üye değil misiniz? Hemen katılın.

Katılımcı Fairmont Otelleri

Kanada

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

¹30 Nisan 2023 tarihine kadarki konaklamalar için 04 Ekim 2022 ile 29 Mart 2023 arasında rezervasyon yaptırın (konaklama tarihleri otele göre değişiklik gösterebilir). Depozitolu promosyon fiyatıyla rezervasyon yaparak tam esnek fiyata oranla %25 oranına varan tasarruf edin. Teklif, Kuzey ve Orta Amerika’daki katılımcı konumlarda rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır; tesise ve konaklama süresine göre değişiklik gösterebilir. Minimum ön ödeme gerekmez (minimum 3 gün erken rezervasyon gerektiren Fairmont Royal York hariç). Rezervasyon sırasında 1 gecelik ön ödemeli, tümüyle iade edilebilir, aktarılamaz depozito gereklidir (varıştan 30 gün öncesine kadar iptal gerektiren Hamilton Princess & Beach Club; 1 gecelik iade edilemez depozito gerektiren Fairmont Kea Lani; Rezervasyon sırasında tam, iade edilemez depozito gerektiren The Plaza, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel hariç). Otel iptal politikası uygulanır. Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir. 

²ALL – Accor Live Limitless üyeleri, Kuzey ve Orta Amerika’daki katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır.