Yakında Kalın

Her İkinci Gece Bizden

Mükemmel manzara. Mükemmel yemek. Mükemmel arkadaş. Hayal ettiğinizden daha yakın çünkü seçkin kaçamaklar hemen yanı başınızda. Ve şimdi, her ikinci gece bizden.*
Bu, Nisan 30, 2021 tarihine kadar her konakladığınız gece için bir ücretsiz gece kazanacaksınız demektir.

Seyahat İpucu: Konaklamanızdan önce ALL - Accor Live Limitless Üyesi olun.
Üye olarak konaklamanız süresince ödül kazanın ve seçkin avantajlardan yararlanın
ALL Üye değil misiniz? Hemen Kaydolun.

All Safe and Well. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. All Safe and Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bu sınırlı süreli tekliften yararlanmak için aşağıdaki bir otel linkine tıklayın.

ABD

Fairmont Orchid

Her İkinci Gece Bizden
Fırsat Detayları Şimdi Rezervasyon Yapın

Teklif Ayrıntıları

Hüküm ve Koşullar

Aynı konaklama sırasında bir gece rezervasyonu yapın, ücretsiz ikinci gece kazanın. 1 gecelik ön ödemeli, tamamı iade edilebilir depozito gereklidir. Bu promosyon, müsaitlik durumuna göre geçerlidir ve diğer tekliflerle, promosyonlarla veya paketlerle birleştirilemez. Nisan 30, 2021 tarihine kadarki konaklamalar için. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir.

*Ücretsiz gecenizi aynı gece ikinci bir oda olarak da kullanabilirsiniz. Böyle yapmak isterseniz, iki gecelik bir konaklama rezervasyonu yapın ve ardından rezervasyonu değiştirmek için doğrudan oteli aramalısınız. Rezervasyon, bir gece için bir oda fiyatına aynı oda kategorisinde iki oda olacak şekilde değiştirilecektir.

ALL Ödül puanları, ister rezervasyon sırasında olsun, isterse konaklama, “Yakında Kalın” fırsatı ile yapılan rezervasyonlarla ilgili harcamaları ödemek için kullanılamaz. Buna, oda fiyatı/restoran/odada yemek servisi/spa/golf harcamaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. “Yakında Kalın” fırsatı ile rezervasyon yapan üyeler, konaklamaları sırasında üyelik seviyelerine bağlı olarak otelin sunduğu avantajlardan yararlanacaktır. Üyeler oda bedeli ve konaklamaları süresince odalarına faturalandırılan tüm nitelikli harcamalar için standart kazanma oranları ile puan kazanacaktır.