ALL ile Her Şey Olası

Işıklar, Kamera, Tatil - %25 oranına varan indirimin keyfini çıkarın

Tüm tatiller Hollywood filmlerinden çıkmış gibi hissettirmeli. Bu nedenle, bir sonraki konaklamanız için büyük hayaller kurun.

Kendi tatilinizde yıldızlaşmaya hazır mısınız? Hak ettiğiniz seyahati rezerve edin ve Kuzey ve Orta Amerika genelinde katılımcı destinasyonlarda %25 oranına varan indirimle kendi büyünüzü yaratın. 31 Aralık 2022 tarihine kadarki konaklamalar için 19 Nisan ile 7 Eylül tarihleri arasında rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Seyahat İpucu
: ALL - Accor Live Limitless üyeleri, 31 Aralık 2022 tarihine kadarki konaklamalar için 7 Eylül’e kadar kaydolur ve rezervasyon yaparsa 2 Kat Ödül puanı kazanır. Artı, Üye Fiyatıyla ilave %5 indirimden yararlanın!² Üye değil misiniz? Hemen kaydolun.

ALL Safe and Well​. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. ALL Safe and Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
Tümü

Katılımcı Fairmont Otelleri

ABD

Kanada

Barbados

Bermuda

Meksika

Kardeş Markalarınızı İnceleyin

ABD

Sofitel Chicago Magnificent Mile

Chicago, Illinois
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Swissôtel Chicago

Chicago, Illinois
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Beverly Hills’de Sofitel Los Angeles

Los Angeles, Kaliforniya
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Pullman Miami Airport

Miami, Florida
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Berkeley Park MGallery

Miami Beach, Florida
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Sofitel New York

New York, New York
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Sofitel Philadelphia

Philadelphia, Pennsylvania
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Sofitel Washington DC Lafayette Square

Washington, D.C.
Şimdi Rezervasyon Yaptırın
Kanada

Sofitel Montreal Golden Mile

Montréal, Quebec
Şimdi Rezervasyon Yaptırın
Meksika

Sofitel Mexico City Reforma

Mexico City, Meksika
Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

¹31 Aralık 2022 tarihine kadarki konaklamalar için 19 Nisan ile 7 Eylül arasında rezervasyon yaptırın (konaklama tarihleri otele göre değişiklik gösterebilir). Depozitolu promosyon fiyatı üzerinden rezervasyon yaparak esnek fiyat fırsatına kıyasla %25 oranına varan indirimden yararlanın.  Teklif, Kuzey ve Orta Amerika’daki katılımcı konumlarda rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna göre geçerlidir. İndirim yüzdesi rezervasyon sırasındaki oda fiyatına göre hesaplanır; tesise ve konaklama süresine göre değişiklik gösterebilir. Minimum erken rezervasyon gerekmez. Rezervasyon sırasında 1 gecelik, ön ödemeli, tümüyle iade edilebilir, aktarılamaz depozito gerekir (1 gecelik ön ödemeli, varıştan önce 30 gün öncesine kadar iade edilebilir depozito gereken Hamilton Princess & Beach Club, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel. Tamamı ön ödemeli, iade edilemez depozito gerektiren Fairmont Chateau Whistler, Berkeley Park MGallery ve The Plaza, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel. 1 gece ön ödemeli, iade edilemez depozito gerektiren Fairmont Kea Lani, Novotel Miami Brickell, Fairmont Vancouver Airport, Fairmont Hotel Vancouver, Fairmont Pacific Rim, Fairmont Waterfront  ve Fairmont Jasper Park Lodge.  1 gece ön ödemeli varış gününden 7 gün önce 16.00’a kadar iade edilebilir depozito gerektiren Sofitel New York hariç). Otel iptal politikası uygulanır. Bu teklif bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir ve başka teklif ve promosyonla birleştirilemez. İndirim dışı tarihler geçerli olabilir. 

²ALL – Accor Live Limitless üyeleri, Kuzey ve Orta Amerika’daki katılımcı otellerde Üye Fiyatı avantajı ile ek indirimden yararlanır. Üyeler otele giriş sırasında üyelik kartlarını göstermelidir (veya kartlarını henüz almamışlarsa üyelik numarasını belirtmelidir). Üye başına, her bir konaklama tarihi için Üye Fiyatı ile maksimum 2 oda rezerve edilebilir. Rezervasyonlar katılımcı Accor web siteleri üzerinden yapılmalıdır. 2 Kat Ödül puanı teklifi katılımcı otellerde mevcuttur ve ALL üyelerinin teklif için kaydolmaları gerekir. Tüm hüküm ve koşullar için buraya başvurun.