Fairmont Golf

Mükemmel golf vuruşu için mükemmel fon

Her seviyedeki oyuncu için eğlenceli ve zorlu bir golf sahası olan bu Trent Jones, Jr. şaheseri 1993 tarihinde açıldı ve Audubon sertifikalı par 72, 18 delikli saha sunar. British Columbia’da Sahil Dağ silsilesinin eteklerinde bulunan bu olağanüstü şaheser, ticari etkiler olmadan doğanın patikayı belirlemesine izin verir.

Seyahat İpucu: ALL - Accor Live Limitless üyeleri Üye Fiyatımızla ilave % indirimden yararlanabilir!¹5 Üye değil misiniz? Hemen katılın.

All Safe and Well. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. ALL Safe and Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Fırsatlar

Kanada

Hüküm ve Koşullar

Hüküm ve Koşullar

¹Bu paket en az 2 gece konaklama ve tercih ettiğiniz golf sahasında ücretsiz golf arabası dahil, kişi başına 3 raund golf içerir. Raund başına golf sahası tercihi: Fairmont Chateau Whistler Golf Kulübü, Nick North, Whistler Golf Kulübü, Big Sky. Politika: Standart 72 saat, tam ön ödeme, iade edilemez. Kampanya dışı tarihler (turnuvalar nedeniyle): Mayıs 18, 31; Haziran 17, 22; Ağustos 26, 30, 31; Eylül 9; Ekim 7. Kısıtlamalar: Minimum Konaklama Süresi 2 Gece; Maksimum Konaklama Süresi 3 gece.

²Bu paket 1 gece konaklama ve Fairmont Chateau Whistler Golf Kulüp’te ücretsiz golf arabası dahil, gece ve kişi başına 1 raund golf içerir. Politika: Standart 72 saat, tam ön ödeme, iade edilemez. Kampanya dışı tarihler (turnuvalar nedeniyle): Mayıs 18, 31; Haziran 17, 22; Ağustos 26, 30, 31; Eylül 9; Ekim 7. Kısıtlamalar: Minimum Konaklama Süresi: 1 Gece. 2 gün önceden rezervasyon.