• 6063 Isla Verde Avenue Carolina, 00979, Puerto Rico
 • Tel +1-844-863-0331
 • 4:00 ÖS Giriş / 11:00 ÖÖ Çıkış

Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 800 819 7155

Hoş Geldiniz
Fairmont El San Juan Hotel

Fairmont El San Juan Hotel’e Hoş Geldiniz

Right Arrow

Konaklama

Şehir ve sahil arasında kusursuz bir konuma sahip olan Fairmont El San Juan Hotel, renovasyonu yeni yapılmış misafir odaları, süitleri, havuz kenarı ve deniz kenarı villa odalarını bölgenin yemyeşil doğası ile bütünlüyor.

Hizmetler

İster iş yapıyor isterse ailenizle kaliteli zaman geçiriyor olun, Fairmont El San Juan Hotel, ihtiyacınız olan hizmetleri, beklediğiniz olanakları ve layık olduğunuz ekstraları sunarak konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Bilgi ve Genel Hizmetler
ATM Makinesi
Bagaj Depolama
Bar Alanı
Zille Gelen Personel
Danışma
Dijital Anahtar Mevcuttur
Elektrik Servisi
Asansör
Egzersiz ve Rekreasyon
İnternet
Kuru Temizleme/Vale Hizmeti
Birden Fazla Dil Bilen Çalışanlar
Oda Servisi
Kiralık Kasa
Alışveriş Alanı
Atıştırmalık Dükkanı
Tur Masası
Engelli Erişimi Hizmetleri
TİCARİ HİZMETLER
Teknik Ekipman Kiralama
Toplantı Odaları
Ailenizin Konfor ve Rahatlığı İçin
Çocuk Menüsü
Çocuk yatağı
Yüksek Sandalyeler
Oyun köşesi
EGZERSİZ VE REKREASYON
Üç katlı Well & Being Spor Salonu
Basketbol
Sahil
Havuz
Bilardo Masası
Tur Masası
Tenis Kortu

Harita ve Seyahat Bilgileri

Giriş 16:00 -
Çıkış 11:00 ÖÖ.
 • Her zamanki gibi, sizlere özen göstermek birinci önceliğimizdir. Değerli misafirlerimizi ve çalışanlarımızı korumak ve onlara özen göstermek için aldığımız geniş tedbirler hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen ALLStayWell.com adresini ziyaret edin.
 • COVID-19’un yayılmasını önlemeye yardımcı olmak ve planlamacılarımızı, delegelerimizi, katılımcılarımızı, misafirlerimizi ve çalışanlarımızı korumak amacıyla, Bir Accor otelinde bir toplantıya veya etkinliğe katılan bir misafirin yolculuğu boyunca her bir temas noktasında geniş tedbirler alınmıştır. Protokollerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen ALLMeetWell.com adresini ziyaret edin.
 • Havaalanı Kuzeyden: 26 batıya ilk çıkıştan çıkın. Piñones, Isla Verde çıkışına kadar Marginal’den devam edin. Pueblo süpermarketini solunuzda göreceksiniz. Ave Los Governadores üzerinde solda kalın, 2. ışıkta sola dönün. Platos Restoran ve Lupis’ten sonra, El San Juan Hotel’i sağ tarafınızda bulacaksınız. 

  Havaalanından otele Taxi Turistico taksi başına 14$ ve her bir valiz için ilave 1$’dır. 10:00ÖS ile 6:00ÖÖ arasında seyahat başına 1$ ücret geçerlidir.

 • Isla Verde Kiralık Arabalar
 • Otopark: Günlük 22,30 Amerikan doları 

  Vale park hizmeti: Günlük 28 Amerikan doları

 • Otelden, Doğu’ya doğru solda Isla Verde Ave’den (Güzergâh 37) devam edin. Route 187‘den (Governors Ave) sağa dönün, batıya doğru sağda kalın. Batıya doğru Route 26 yolundan düz ilerleyin. San Juan rampasında sağa dönün. Route 22 yolunda şehir merkezine kadar devam edin.

Konuk Hizmetleri

Çalışma saatleri için, ayrı ayrı Yemek, Spa ve Etkinlikler sayfalarına bakın.
 • Tatil Köyü Deneyimi Ücreti
 • Giriş ve Çıkış
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Egzersiz ve Rekreasyon
 • Danışma ve Kapı Görevlisi
 • Alışveriş
 • Çocuk
 • Engelli Erişimine Uygunluk

Toplantılar ve Etkinlikler

Well & Being Spa

Burada, benzersiz hizmet, rakipsiz ağırlama ve ayrıntılara verilen özeni deneyimleyeceksiniz. Evinize aydınlanmış, güç kazanmış ve yaşamınıza daha neşeli ve sağlıklı devam etmeye hazır olarak döneceksiniz.
Fairmont El San Juan Hotel’de hafta sonu veya hafta içi şımartılmanın ve yenilenmenin keyfini çıkarın. Kişisel seyahatinizi, gerçek esenliğe adanmış Well & Being Spa’da sağlığa ve mutluluğa dönüştürmeniz için çok sayıda ilham verici bakım ve seçkin hizmet arasından seçim yapın.
Deniz kenarı kabanalarımızdan birinde canlandırıcı masajın keyfini çıkarın, bir yaz limonu vücut ovalama randevusu alın, üç katlı son teknoloji spor salonumuzu ziyaret edin, dört yemyeşil havuzumuzdan birinde dinlenin, bakir Isla Verde Kumsalı’mızda plaj yogası ile rahatlayın veya sağlıklı meyve suları ve spa mutfağı ile vücudunuzu arındırın. Porto Riko’daki lüks tatil köyümüzde yenilenin, rahatlayın ve zindeliğinizi tazeleyin.

Fairmont El San Juan Hotel güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.