Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4470

Hoş Geldiniz
Fairmont Miramar Hotel & Bungalows

Fairmont Miramar’ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi ziyaret eden herkes için güvenli bir yer olarak kalmak üzere tüm tedbirleri aldığımızdan emin olabilirsiniz. Küresel, ulusal ve yerel sağlık yetkililerinin belirlediği protokolleri takip ederek, zaten titiz olan temizlik ve dezenfeksiyon prosedürlerimizi daha da yükselterek, hijyen ve güvenlik konusunda uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin tavsiyeleri doğrultusunda ilave önleyici tedbirler aldık. Otelimiz, ayrıca, misafirlerimizin seyahat planlarını değiştirmeleri için ihtiyaç duydukları daha esnek seçenekleri de benimsemiştir. Fairmont Miramar’a devam eden desteğinizi takdir ediyoruz, değer veriyoruz ve teşekkür ediyoruz.

Konaklama

Fairmont Miramar Hotel & Bungalows’da 297 şık misafir odamız ve suitimiz, seçkin Santa Monica lüks otelimizde benzersiz konaklama deneyimleri sunar. On katlı Ocean Tower’ımız, Pasifik ve Santa Monica Sahili’nin muhteşem manzaralarını sunarken, altı katlı tarihi Palisades kanadı geleneksel misafir odalarına sahiptir.

Hizmetler

Hem iş hem de eğlence amaçlı seyahat edenler, Fairmont’un Santa Monica kumsal otelinde konforun ve lüksün zirve noktasını deneyimleyeceklerdir.
  • Talep Üzerine Hizmetler

    Danışma, Çamaşır Yıkama, Otopark-Vale, Self Servis Otopark, Resort Ücreti, Evcil Hayvan Politikası, Berber Dükkanı, Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği

Nasıl Ulaşılır

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış öğle 12.00

Konuk Hizmetleri

Fairmont Miramar Santa Monica’ya varışınızdan bile önce, çalışanlarımızın tüm üyeleri, ihtiyacınız olan her şeyin sağlandığından emin olmak üzere eğitilmiştir. Bizimle olan deneyiminizin konforlu, üretken, dinlendirici ve unutulmaz olmasını istiyoruz.
  • Tatil Köyü Deneyimi Ücreti
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Otopark
  • Evcil Hayvan Politikası
  • Bakım
  • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
  • Engelli Erişimine Uygunluk

Fairmont Miramar Hotel & Bungalows güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.