Hoş Geldiniz
Fairmont Tazi Palace Tangier

Şehrin üzerinde yükselen tepelerde gözlerden uzak konumuyla Fairmont Tazi Palace Tangier şehrin baştan çıkaran çekiciliğini yansıtır ve Fas’taki en iyi 5 yıldızlı otellerden biridir. 

Yedi hayat dolu restoran ve bar, olağanüstü bir spa ve açık havuzözel hazırlanmış yerel deneyimler ve çocuk kulübü etkinlikleri … İster güne çatı katı terasında bir gün doğumu yogası ile başlayın, isterseniz yaşlı okaliptüs ağaçlarının gölgesinde gecenin sessizliğini dinleyin, en büyülü Fas anılarınız Tanca’daki lüks otelimizde başlar. 

Konaklama

Endülüs tarzı bahçeleri ve farklı kanatları bölen ve sarayı bir eve dönüştüren samimi alanlara yerleştirilmiş 133 oda, süit ve teras katı odamız, Fas ince zanaatkarlığına bir saygı ifadesi niteliğindedir. Pastoral ortamın en iyi yönlerinden yararlanan bazı odalar ormanla kaplı tepelere bakarken diğerleri ufukta dağların gözüktüğü Tarihi Şehrin kesintisiz manzaralarını sunar. Yerel topluluktan zanaatkarlar el yapımı meşrebiyeler, mozaikler ve kumaşlarla temsil edilir.

Harita ve İletişim

Giriş saati 3 ÖS -
Çıkış saati 12 ÖS

Konuk Hizmetleri

Hizmetler:
  • Mağaza
  • Resepsiyon Görevlisi / Kapı Görevlisi
  • Giriş / Çıkış
  • Danışma
  • Oda Hizmeti
  • Çocuk Kulübü
  • Bebek Bakıcılığı
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Otopark

Etkinlikler

Unutulmaz anlar ve özel kutlamalar konukseverlik tutkumuzu besler. Tanca toplantı alanlarımız, ister kurumsal bir gala, özel bir öğle yemeği veya Fas’taki en büyüleyici düğün töreni olsun, etkinliğinize ev sahipliği yapmak için titizlikle tasarlanmıştır.

Spa ve Sağlık

Dünyanın geriye kalanını arkanızda bırakın. Vaha içinde bir vaha, Fairmont SPA duyularınız için bir cennettir. Yenilenmek, rahatlamak ve mutluluğunuzu yeniden kazanmak için zaman ayırın

Tanca’daki hamam spa’mızda sizleri doğal maddeleri kullanarak zihniniz, ruhunuz ve vücudunuz arasında daha derin bir bağlantıyı deneyimlemeye davet ediyoruz.

 Fairmont SPA, 10 bakım odası ve zindelik havuzu, özel spa, solaryum ve hamama açılan doğal ışıkla dolup taşan açık alanlarla 2.500 metrekare alana sahiptir. Tüm bakımlar isteklerinize göre, Fas esintili teknikleri özenle seçilen iş ortaklarımız Sodashi, Maison d’Asa and Swissline Cosmetics’den ürünler ve uzmanlıkla birleştirir.

Fairmont Tazi Palace Tangier güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.