Hoş Geldiniz
Fairmont Windsor Park

Tarih ile zerafetin olağanüstü bir destinasyon yarattığı, İngiltere kırsalının kalbindeki mükemmel konumu ile olağanüstü lüks bir otel olan Fairmont Windsor Park’a hoş geldiniz. Misafir olarak gelin, bir dost olarak ayrılın.

Konaklama

Fairmont Windsor Park, çoğu oteli çevreleyen 160 dönüm peyzaj düzenlemeli bahçenin çarpıcı manzaralarını sunan 251 oda ve süit sunar. Şık ve görkemli bir ortam yaratmak için doğal taş ve yumuşak dokuların birleşimi ile dekore edilmiş olan odaların her biri lüks bir ambiyansa sahiptir.

Hizmetler

Yedi restoran ve bar yanında özel yemek seçeneği arasında seçim yapabileceğiniz Fairmont Windsor Park’ın restoran ve barları rakipsiz bir yemek deneyimi arayanlar için mükemmel bir ortam sunar. İnce zevkli yemek, ikindi çayı, resmî olmayan tüm gün yemek seçeneklerinden çeşitli heyecan verici barlara kadar, bu, tam anlamıyla bir mutfak destinasyonudur.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Spa’mız, 18 bakım odası, dört zindelik odası, geleneksel Hamam, açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası, deneyim duşu, ısıtmalı göbek taşı ve Japon ayak banyosu içeren termal süit ve avluda bulunan zindelik havuzuna bakan hafif ve derin rahatlama ve tuz odası sunar.

Harita ve Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 11:00 ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Günümüzün son teknolojisi ile desteklenen otel hizmetleri ve olanakları olağanüstü bir lüks deneyim yaratır. 
 • Danışma
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Otopark ve Vale park hizmeti
 • Küçük köpeklere izin verilir
 • Komi
 • Kiralık bisikletler
 • Kuru Temizleme
 • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
 • Zindelik Tesisleri

Toplantılar ve Etkinlikler

Otelin bir kanadının tahsis edildiği, 15 şık tasarımlı toplantı ve etkinlik salonumuz yaratıcılığı, sohbetleri ve zevki canlandıracak ve otel genelinde kişiselleştirilmiş zindeliğe yönelik ruhumuzu ve bağlılığımızı yansıtacak.

Eğer kutlamaya değer bir şey varsa, tarz içinde kutlanmayı hak eder. 800 metrekare sütunsuz balo salonumuz 700 kadar misafir ağırlayabilir ve olağanüstü açık hava alanımız açık hava ekip oluşturma etkinlikleri için mükemmeldir.

Spa ve Wellness

160 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Fairmont Windsor Park, Windsor Great Park yanında seçkin bir konumda bulunuyor. Kapsamlı son teknoloji spa ve sağlık tesisleri, Kriyoterapi, kapalı ve açık havuzlar ve geniş bir yenileyici bakımlar dâhil, birinci sınıf deneyim sunar.

18 bakım odası, dört zindelik odası, geleneksel Hamam, açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası, deneyim duşu, ısıtmalı göbek taşı ve Japon ayak banyosunu içeren termal süit ve avlu havuzu manzaralı hafif ve derin rahatlamalı bir tuz odası sunuyoruz.

Spa ve sağlık merkezimiz 18 bakım odası, dört zindelik odası, geleneksel Hamam, açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası, deneyim duşu, ısıtmalı göbek taşı ve Japon ayak banyosunu içeren termal süit ve avluda bulunan zindelik havuzu manzaralı hafif ve derin rahatlamalı bir tuz odası sunar.

Kişiselleştirilmiş zindeliğe yönelik benzersiz yaklaşımımız misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunmak için ayrılmış özel bir alan ile doruğa çıkıyor. Kaliteli zindelik uzmanlarımız kendi alanlarında en iyileridir ve tüm üyelere beklentileri aşan dönüştürücü bir deneyim sunmaya kararlıdır.

Fairmont Windsor Park güncellemelerinden haberiniz olsun

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.