Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 4001 200 634

Hoş Geldiniz
Fairmont Yangcheng Lake

En rağbet gören tüylü yengece ev sahipliği yapan, efsanevi Yangcheng Gölü kıyıları boyunca konumlanmış Fairmont Yangcheng Lake benzersiz bir lüks Kunshan tatil köyüdür.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Yangcheng Lake’de, özel ihtiyaçları olanlara erişim sağlayan odalardan, suit ve özel odalara uzanan on iki oda türü arasında seçim yapabilirsiniz. Tüm konaklama alanları, çevredeki manzaralardan maksimum oranda zevk almaya olanak tanıyan yerden tavana pencerelere sahiptir.

Hizmetler

Fairmont Yangcheng Lake’de sizi yeni bir deneyim bekliyor. Gelin, rahat tatil köyü yaşam tarzının ve otelimizin sunduğu çok sayıda ikramın keyfini çıkarın.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  PLASTİK KULLANIMININ AZALTILMASI HAKKINDA BİLDİRİM

  6 Mayıs 2021’de yürürlüğe giren hükümet politikası uyarınca ve Accor’un Planet 21 taahhütünün bir parçası olarak, artık diş fırçaları, taraklar, banyo lifleri, tıraş bıçakları, tırnak törpüleri ve ayakkabı parlatma bezleri gibi tek kullanımlık ürünleri sunmayacağız. Tekrar kullanılabilir günlük ihtiyaçlarla seyahat etmek gibi basit eylemlerle, sürdürülebilirlik çabalarımızda bize katılın (Giriş sırasında bu ikramlara ihtiyacınız olup olmayacağını lütfen bize bildirin)

Bilgi

Otele giriş 3ÖS -
Çıkış 12ÖS.
 • Şangay’dan: Şangay-Nanjing otobanında kuzeybatı yönüne doğru ilerleyin ve Yangcheng Lake Service Bölgesi Çıkışını kullanın. Otoban çıkışında Yangcheng Lake Road’a sağa dönün. Doğuya doğru ilerleyin ve Yangcheng Lake Köprüsü’nden sonra sola dönün. Kuzeye doğru devam edince 1,5 kilometre sonra Fairmont Yangcheng Lake'e varacaksınız.

  Suzhau’dan: Xiandai Avenue'de doğuya doğru ilerleyin. Weisheng Road'dan sola dönün. Yangcheng Lake Road'a doğru sağa dönün. Doğuya doğru ilerleyin ve Yangcheng Lake Köprüsü’nden sonra sola dönün. Kuzeye doğru devam edince 1,5 kilometre sonra Fairmont Yangcheng Lake'e varacaksınız.

 • Hangzhou’dan: Huhang otobanından Zhajiasu Otobanı’na doğru devam edin. Suzhou Belt Otobanına ulaşınca, Wusong Industrial Park Çıkışını kullanın. İlk dörtyol ağzında Zhennan Road'dan sola dönün. G312'ye ulaşınca Huanchen West Road'da sola dönün. West Ma'anshan Road'a sağa dönün. 

  Nanjing’den: Suzhou Belt Otobanı’na doğru Huning Otobanı’ndan güneye doğru devam edin. Wusong Industrial Park Çıkışını kullanın. İlk dörtyol ağzında Zhennan Road'dan sola dönün. G312'ye ulaşınca Huanchen West Road'da sola dönün. West Ma'anshan Road'a sağa dönün. 

 • Otel, Şangay Hongqiao Havaalanı'ndan (SHA) 60 dakika ve Şangay Pudong Uluslararası Havaalanı'ndan (PVG) 100 dakika uzaklıktadır.
 • En yakın tren istasyonu otelde 5 dakikalık mesafede olan Yangcheng Lake İstasyonudur. Taksi ücreti 15 RMB tutmalıdır.

  Kunshan şehir merkezinde iki istasyon vardır: Kunshan İstasyonu ve Kunshan South İstasyonu

  Kunshan İstasyonu otelden 30 dakika uzaklıktadır, taksi ücreti 40 RMB tutmalıdır.

  Kunshan Güney İstasyonu otelden 35 dakika uzaklıktadır, taksi ücreti 45 RMB tutmalıdır.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Yangcheng Lake’de sizi yeni bir deneyim bekliyor. Gelin, rahat tatil köyü yaşam tarzının ve otelimizin sunduğu çok sayıda ikramın keyfini çıkarın.
 • Kiralık Kasalar
 • Otopark
 • Kayıp Eşya Bürosu
 • Evcil Hayvan Politikası
 • Organik Çiftliğe Servis
 • Water Park-Sunset Dew Park
 • Kuru Temizleme Hizmetleri
 • İnternet
 • Döviz Alışverişi

Toplantılar

Fairmont Yangcheng Lake 2044 metrekare kapalı ve açık hava etkinlik alanı sunuyor.

Willow Stream Spa

Willow Stream Spa bütünsel bir duyusal deneyim sunuyor.

Çalışma Saatleri:

Spa Randevuları şu saatlere alınabilir: 10:00ÖÖ ila 10:00ÖS 
Sağlık Kulübü (spor salonu): 24 saat açıktır 
Kapalı Havuz: 6:30ÖÖ ila 10:00ÖS 
Açık Havuz: 9:00ÖÖ ila 6:00ÖS 

Lütfen unutmayın: Kapalı havuzdan yararlanırken tüm misafirlerimizin bere giymesi zorunludur. İşbirliğiniz için teşekkürler.

Fairmont Yangcheng Lake güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.