Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Bilgi
Oda
* varsa
genişlet
Fotoğraflar & Videolar

Hoş geldiniz

Faırmont Miras Alanı, Acapulco Diamente

Fairmont Heritage Place, Acapulco Diamante - Mülk sahiplerinin kaygı duymadan seçkin mutfak, dekor ve hizmet ile tamamlanan lüks özel evlerin keyfini çıkardığı bir Özel Rezidans Kulübü.

Bu özel ve seçkin toplulukta, mülk sahipleri ve misafirler şehir yaşamınının hızı ve baskılarından kaçmak için ihtiyaçları olan her şeyi bulacaktır. Aileyle ve yakın arkadaşlarla bir araya gelmek ve benzersiz kişisel hizmet seviyesinin keyfini çıkarmak; bu yer hayatın sunduğu en iyilerin zevkine varmak içindir. Ünlü Sierra Madre'ye yakın, Pasifik Okyanusu'nun geniş, beyaz eteklerinde büyülü zevklerle gerçekten çok rüya gibi gözüken güzel ve canlı bir yer vardır.  Diamante’de Revolcadero Beach’in ünlü beyaz kumsallarında konumlanan Fairmont Miras Alanı, Acapulco Diamante - Mülk sahiplerinin kaygı duymadan seçkin mutfak, dekor ve hizmet ile tamamlanan lüks özel evlerin keyfini çıkardığı bir Özel Rezidans Kulübü.  Bu en özel ve seçkin toplulukta, şehir yaşamınının hızı ve baskılarından kaçmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Aileyle ve yakın arkadaşlarla bir araya gelmek ve benzersiz kişisel hizmet seviyesinin keyfini çıkarmak; bu yer hayatın sunduğu en iyilerin zevkine varmak içindir.


Özel bir rezidans kulübü olarak, Fairmont Miras Alanı, Acapulco Diamante mülkiyet fırsatlarına sahiptir.  Lütfen daha fazla bilgi için www.fairmontheritageplace.com adresini ziyaret edin. Acapulco ve Lodge hakkında güncel bilgileri almak için, bizi Facebook’ta beğenin.

© Copyright 2019 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.