Fairmont Rezidansları

Kalbinizde özel bir yer kazanacak olan zarif ve sofistike evler.

Sorularınız için, residential.ownerservices@fairmont.com e-posta adresinden bize ulaşın. 

Fairmont Rezidanslarına hoş geldiniz

Fairmont Rezidansları, kalbinizde özel bir yer kazanacak olan zarif ve sofistike evlerdir. Bu rezidanslar asıl eviniz ya da kaçamak yeriniz olabilir, bununla birlikte buradan edineceğiniz mülkü tüm mevsimlerde kullanabilir ve çocuklarınıza miras bırakabilirsiniz. Bırakın Fairmont kusursuz hizmetiyle bütün ayrıntıları halletsin, bu arada siz de değerli boş vaktinizin tadını çıkarın ve işinizi zevk haline getirin.

Sorularınız için, residential.ownerservices@fairmont.com e-posta adresinden bize ulaşın. 

Fairmont Rezidansları, Pacific Rim, Vancouver, Kanada

***SATILDI***

Coal Harbour sahil bölgesinde yer alan bu premier tesiste 377 odalı bir otel ve 173 rezidans daire bulunmaktadır. Bu otel, Stanley Park, liman silüeti ve North Shore Dağları’nın seçkin manzaralarını sergiler.

Fairmont Century Plaza Rezidansları, Los Angeles, Kaliforniya
Fairmont Century Plaza Rezidansları, Yabu Pushelberg tarafından tasarlanmış olan tek katlı ve konak tarzı evlere ve Fairmont Danışma, 24 saat vale hizmeti ve güvenliğe sahiptir.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Makkah, Suudi Arabistan’da Emaar Rezidansları
Doğrudan Haram Plaza’da yer alan rezidanslar, odalardan Kutsal Kabe, Haram veya Mekke şehrinin nefes kesen manzaralarına sahiptir. Hacılar ve Kutsal Şehir’de ev sahibi olmak isteyen aileler için ideal olan bu rezidanslar, 160 metrekareye varan genişliğe ve İslami mirası yansıtmak üzere tasarlanmış şık mobilyalara sahiptir.
Fairmont Chengdu Rezidansları, Çin
Tianfu Yeni Şehrin kalbinde bulunan Fairmont Rezidansları Chengdu’da 382 lüks rezidans bulunmaktadır. Palm Springs International Center’in bir parçası olan rezidanslar, 375 odalı Fairmont otelin yanındadır ve 42.100 metrekare lüks alışveriş merkezine bağlantılıdır.
Fairmont Residansları Mayakoba, Meksika
Karayipler’in en seçkin resort destinasyonunda, Maya Riviera’sının canlı kalbinde bulunan Fairmont Residences Mayakoba her şeyin en iyisini arayan insanlar için bulunmaz bir fırsat sunar. Kendinizi şımartın, dinlenin ve hala canlı olan bir antik kültürün büyüsünü hissedin.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Rezidansları, Quasar İstanbul, Türkiye
260 Markalı rezidans, merkezi iş bölgesinde bulunan yeni bir çok amaçlı kullanım tesisi olan Quasar İstanbul kompleksinin bir parçasıdır. Bu canlı bölge ticari, rezidans ve perakende deneyimlerini birleştirmekte şehrin önemli çekim merkezlerinin yakınında bulunmaktadır.
Fairmont Rezidansları Nanjing, Çin
Benzersiz bir rezidans mülkiyeti sunan bu rezidanslar, 62 katlı Jin Ao Tower’ın üst katlarında bulunan Fairmont Nanjing’in bitişiğinde bulunmaktadır. Rezidanslar ayrıca Nanjing Uluslararası Fuar Merkezi ve Nanjing Olimpik Spor Merkezi’ne birkaç blok mesafededir.
Fairmont Marina Rezidansları, Abu Dabi
Bu şık, sofistike ve tümüyle döşenmiş evler Abu Dabi’nin kalbinde, popüler Marina Mall yakınındadır. Her açıdan güzel olan bu rezidanslar çarpıcı manzaralar ve en kaliteli iç tasarım ve mobilyalara, kumaşlara ve yerel konforu yansıtan tasarıma sahiptir.
Daha Fazla Bilgi
Fairmont Residansları La Marina Rabat-Sale
Fairmont Rezidansları La Marina Rabat-Sale Fas’ın en lüks çok amaçlı kullanım sahil projesinin bir parçasıdır. Çağdaş ve lüks yaşamı simgelemektedir ve bir tarafta nehrin ve plajın, öbür tarafta şehrin ana tarihi miras alanlarının çarpıcı panoramik manzaralarına sahiptir.
Daha Fazla Bilgi