Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 560 4455

Hoş Geldiniz
Claremont Club & Spa, Bir Fairmont Oteli

San Francisco Rıhtımı manzaralı Claremont Club & Spa hizmet, ikram ve konaklamada çıtayı yükseltiyor. Geçtiğimiz 100 yıldır Claremont Rıhtım Bölgesinde bir ikon olarak görülmektedir. 276 odası eski dünyanın çekiciliğiyle Kaliforniya rahatını bir araya getiriyor. Claremont Club & Spa son teknoloji egzersiz tesisleri, yaklaşık 90.000 metrekarelik alanda bulunan bahçeleri ve canlandırıcı spa'sıyla size çok sayıda etkinlik sunuyor. Esasen Gold Rush'ın başlarında romantik bir kale, daha sonra da otel olan Claremont Club & Spa tarih ve geleneklerle dolu bir oteldir.

Konaklama

Claremont’un lüks döşenmiş misafir odaları dinlenmek ve gözlerden uzak huzurlu zaman geçirmek için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm odalar boyut ve dekor açısından değişir. Birçok misafir odası çevresindeki San Francisco Körfezi’nin olağanüstü manzaralarına sahiptir.

Harita ve İletişim

Otele giriş 4:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS

Konuk Hizmetleri

Claremont Club and Spa, Fairmont’un ünlü, olağanüstü hizmeti ile ödüllü tatil köyümüzde misafirlerimizin tüm lüks hizmetleri ve zindeliği deneyimlemesine olanak tanır. Misafirlerimiz aşağıdaki kişiselleştirilmiş hizmetlerden yararlanır.

 

  • Tatil Köyü Deneyimi Ücreti
  • Engelli Erişimine Uygunluk
  • Evcil Hayvan Politikası
  • Wifi
  • Danışma
  • Valiz / Kapı Görevlisi
  • Spor
  • Oda Hizmeti
  • Kuru Temizleme

Toplantılar ve Etkinlikler

Claremont Club & Spa 1858 metrekareyi aşkın esnek toplantı alanı sunar.

Claremont ‘da Fairmont Spa

Claremont’daki ödüllü Fairmont Spa, canlı tatil köyümüzün merkezinde soluklanma fırsatı sunar. Misafirler, rahatlatıcı masajlardan, yenileyici yüz bakımlarına kadar, zihni, vücudu ve ruhu dinlendirmek için tam bir menü lüks spa hizmetlerinin keyfini çıkarır.
Bütünsel zindeliği somutlaştıran Fairmont Spa, erkek ve kadınlara özel dinlenme alanları, okaliptüs buhar odaları, tuzlu jakuziler, yağmurlu duşlar ve çok başlıklı küvetli duşlar sunar. Bakım menümüz dengenizi yeniden sağlamayı ve stresinizi gidermeyi amaçlayan doğal şifa terapilerini vurgular.
İki çiftler süiti dahil, 32 lüks döşenmiş bakım odası ve hem yerel olarak esinlenmiş hem de dünya çevresinden seçkin ürünler kullanılan gelişmiş ve doğal iyileştirme bakımları ile sizi rahatlamak için ister bir saat olsun, isterse bir gün, sizi bize uğramaya davet ediyoruz.

Claremont ‘da Kulüp

Claremont’daki Kulüp, sadece Kulüp üyeleri ve kayıtlı otel misafirleri için müsait olan seçkin olanaklar sunuyor. 3 tuzlu havuz, 10 tenis kortu ve her hafta sunulan 90 egzersiz dersi.

Claremont Club & Spa, Bir Fairmont Oteli güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.