Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 4001 200 634

Hoş Geldiniz
Fairmont Peace Hotel

Şangay, Çin‘de bulunan ‘lüks bir Art-Deco şaheseri’ olan Fairmont Peace Hotel, 21. yüzyıl için eski tarz görkemin yeni çekicilik ile ışıldadığı pırıl pırıl bir yeniden tasarıma sahiptir. Ünlü Bund kordonunda ve Nanjing Yolu’ndaki eşsiz alışveriş alanında bulunan otel, Şangay‘ın muhteşem manzaralarını ve canlı hayat tarzını değerlendirmek için mükemmel bir konumdadır.

Konaklama

Lüks Şangay oteli modern ikramlar ile art deco esintili mobilyalar ile birleştiren 39 lüks suit dahil 270 seçkin misafir odası sunar. Fairmont Gold executive katımız özel giriş, lounge erişimi, kontinental kahvaltı ve ikindi kanepeleri sunar. Seçkin dekorumuzdan kusursuz servisimize kadar, Fairmont Peace Hotel Şangay’da olağanüstü bir oteldir ve herkesi şımartan bir lüks hayat tarzı destinasyonudur.

Hizmetler

Bebek Bakıcılığı
Zille Gelen Personel
Giriş / Çıkış
Danışma
Oda Hizmeti
Çamaşırhane
Tıbbi Hizmetler
Otopark
Evcil Hayvan Politikası
Kiralık Kasalar
Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği

Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12.00 (öğle)

Konuk Hizmetleri

Fairmont Peace Hotel, Bund’da seçkin bir konumda, Huangpu Nehri üzerinde Pudong bölgesine bakan, yüzyılı aşkın zamandır bir Şangay şehir simgesidir. Yeni restore edilen Fairmont Peace Hotel Shanghai 270 oda ve suit sunacaktır. Altı restoran ve lounge seçkisi, sevilen Caz Bar’ı ve dokuzuncu katta rakipsiz panoramik manzaralara sahip bir terası içerecek.
  • Bebek Bakıcılığı
  • Zille Gelen Personel
  • Giriş / Çıkış
  • Danışma
  • Oda Hizmeti
  • Çamaşırhane
  • Otopark
  • Evcil Hayvan Politikası
  • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği

Toplantılar ve Düğünler

Olağanüstü mekanlarımızın her biri zarif konukseverliğin ve klasik tasarımın zirvesini sunmaktadır.

Willow Stream Spa

Enerjinizi, kendinizi ve iç Huzurunu keşfedin…
Şangay’daki Fairmont Peace Hotel’in yenilenmesi bağlamında, Fairmont’un lüks Spa Markası Willow Stream Spa, Şangay, Çin’in ünlü olduğu kültürel çeşitliliğimizin canlılığını hayata geçiriyor.
Willow Stream Spa deneyiminden önce veya sonra, sauna ve buhar odaları, spa, yüzme havuzu ve macera duşları dahil davetkar tesislerimizde zamanın dışına çıkın yaşadığınız anın tadını çıkarın.

Fairmont Peace Hotel güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.