Hoş Geldiniz
Fairmont Heritage Place, Franz Klammer Lodge

Fairmont Heritage Place, Franz Klammer Lodge seçkin rezidanslar, lüks ikramlar ve sadece Fairmont'un sunduğu kişiye özel birinci sınıf hizmet sunmaktadır.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge, kişisel ve adanmış çalışanları ile bir rezidans deneyimi yanında lüks bir otelin olanaklarını sunuyor. Telluride Kayak Resort’unun eteklerinde iki ve üç yatak odalı rezidanslar sunuyoruz. Özenli ve cana yakın çalışanlarımız, günlük hayatın telaşı olmadan evinizden uzakta, evinizin konforunun keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Bu lüks sığınakta, Fairmont’tan beklenebilecek unutulmaz bir tatil deneyimi sunma sözü veriyoruz.

Hizmetler

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da evinizin konforunu ve Fairmont’tan beklenebilecek rakipsiz hizmeti deneyimleyin.

Nasıl ulaşılır

Otele giriş 4:30ÖS -
Çıkış 10:00ÖÖ.
 • Güneybatı Colorado’da yer alan Telluride’ye Montrose veya Telluride Bölgesel Havaalanlarından kolayca ulaşılabilir.
 • Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge Montrose veya Telluride Bölgesel Havaalanlarından ücretsiz çift yönlü havaalanı transferleri sunmaktadır. Serviste yer olduğundan emin olmak için uçuş bilgisi Lodge’a 7 gün önceden bildirilmelidir.
  Özel bir transfer isteyenler için ulaşımınızı Telluride Express veya Mountain Limo aracılığı ile rezerve etmenizi tavsiye ederiz. Danışma ekibimiz ulaşımınızı programlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Otel Danışma için 888-728-3318 telefonu ile iletişime geçin.
 • Araba Kiralama hizmeti hem Montrose hem de Telluride Bölgesel Havaalanlarında mevcuttur.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da

evinizin konforunu ve bir Fairmont’ta beklenebilecek olan eşsiz hizmeti deneyimleyin.

 • Ücretsiz Havaalanı Transferleri
 • Ücretsiz Vale Park Hizmeti
 • Varış Öncesi Tatil Planlaması ve Danışma
 • Ücretsiz Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet
 • Varış Öncesi Market Alışverişi ve Teslimatı
 • Ücretsiz Kayak Valesi
 • Ücretsiz Golf Valesi
 • Ücretsiz Kokteyl Saati
 • Ücretsiz Çay ve Kahve Servisi

Toplantılar ve Etkinlikler

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge Alta Toplantı Odası’nda küçük toplantı ve etkinlikleri ağırlayabilmektedir.

Himmel Spa

Himmel Spa, Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da konaklamanız sırasında rahatlama ve yenilenme sığınağınız olacaktır.
HIMMEL SPA
Dağlarda geçen macera dolu bir günün sonunda kendinizi şımartın. Özel taleplerinize göre kişiselleştirilmiş bir bakım ile Himmel Spa deneyiminin keyfine varın. Oldukça eğitimli spa teknisyenlerimiz benzersiz bir düzeyde kişiselleştirilmiş hizmet sunacaktır.

Telluride’de Golf

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge, Mountain Village’da 6.011 metre uzunluğunda, 18 delikli, yarı özel şampiyona, 70 vuruşlu bir golf sahası olan Telluride Golf Kulübü’nden birkaç adımlık bir mesafede yer alır.
Telluride Golf Sahası deniz seviyesinden 9.500 yüksekliğinde, Amerika Birleşik Devletleri’nin 4267 metre yüksekliğindeki en yüksek dağ kütleleri ile çevrelenmiştir. Saf dağ golfünün nitelikleri olan keskin yükseklik değişiklikleri, unutulmaz manzaralar ve bu sahayı dünyadaki en yüksek golf sahaları arasına sokan bir yüksekliğe sahiptir.

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.