Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 728 3318

Hoş Geldiniz
Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge

Fairmont Heritage Place, Franz Klammer Lodge seçkin rezidanslar, lüks ikramlar ve sadece Fairmont'un sunduğu kişiye özel birinci sınıf hizmet sunmaktadır.

Konaklama

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge, kişisel ve adanmış çalışanları ile bir rezidans deneyimi yanında lüks bir otelin olanaklarını sunuyor. Telluride Kayak Resort’unun eteklerinde iki ve üç yatak odalı rezidanslar sunuyoruz. Özenli ve cana yakın çalışanlarımız, günlük hayatın telaşı olmadan evinizden uzakta, evinizin konforunun keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Bu lüks sığınakta, Fairmont’tan beklenebilecek unutulmaz bir tatil deneyimi sunma sözü veriyoruz.

Hizmetler

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da evinizin konforunu ve Fairmont’tan beklenebilecek rakipsiz hizmeti deneyimleyin.

Nasıl ulaşılır

Otele giriş 4:30ÖS -
Çıkış 10:00ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da

evinizin konforunu ve bir Fairmont’ta beklenebilecek olan eşsiz hizmeti deneyimleyin.

  • Ücretsiz Havaalanı Transferleri
  • Ücretsiz Vale Park Hizmeti
  • Varış Öncesi Tatil Planlaması ve Danışma
  • Ücretsiz Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet
  • Varış Öncesi Market Alışverişi ve Teslimatı
  • Ücretsiz Kayak Valesi
  • Ücretsiz Kokteyl Saati
  • Engelli Erişimine Uygunluk
  • Ücretsiz Çay ve Kahve Servisi

Toplantılar ve Etkinlikler

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge Alta Toplantı Odası’nda küçük toplantı ve etkinlikleri ağırlayabilmektedir.

Himmel Spa

Himmel Spa, Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da konaklamanız sırasında rahatlama ve yenilenme sığınağınız olacaktır.
HIMMEL SPA
Dağlarda geçen macera dolu bir günün sonunda kendinizi şımartın. Özel taleplerinize göre kişiselleştirilmiş bir bakım ile Himmel Spa deneyiminin keyfine varın. Oldukça eğitimli spa teknisyenlerimiz benzersiz bir düzeyde kişiselleştirilmiş hizmet sunacaktır.

Telluride’de Golf

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge, Mountain Village’da 6.011 metre uzunluğunda, 18 delikli, yarı özel şampiyona, 70 vuruşlu bir golf sahası olan Telluride Golf Kulübü’nden birkaç adımlık bir mesafede yer alır.
Telluride Golf Sahası deniz seviyesinden 9.500 yüksekliğinde, Amerika Birleşik Devletleri’nin 4267 metre yüksekliğindeki en yüksek dağ kütleleri ile çevrelenmiştir. Saf dağ golfünün nitelikleri olan keskin yükseklik değişiklikleri, unutulmaz manzaralar ve bu sahayı dünyadaki en yüksek golf sahaları arasına sokan bir yüksekliğe sahiptir.

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.