Hoş Geldiniz
Fairmont Ambassador Seoul

Fairmont Ambassador Seoul, başkentin Yeouido Adası’nda zamansız seyahat anlarını hayata geçiriyor. Seul’un en prestijli yeni adreslerinden biri olan Parc1. kompleksinde yer alan otel, efsanevi Fairmont hizmeti ile sizin çağdaş lüks ile bağlantı kurmanızı sağlar. Şehir silüetinin çarpıcı panoramik manzaralarını sunan bu destinasyon, mevsim değişikliklerini yansıtarak, yerel nehir kıyısının doğal ritmini takip eder. Işıltılı sosyal toplantılar ve başarılı iş toplantıları için mükemmel bu mekana hoş geldiniz.

 

Right Arrow

Konaklama

 Fairmont Ambassador Seoul, Yeouido şehir silüeti ve Han Nehri’nin panoramik manzaralarını sunan 326 misafir odası sunuyor. Geniş odaların tümü ilham veren kentsel kaçamaklar vadeden lüks banyolar dâhil modern çağdaş özellikler ile döşenmiştir.

 

Hizmetler

Danışma

Yüksek Hızlı İnternet

Oda Hizmeti

Giriş & Çıkış

Fairmont Fit

4 Restoran ve Bar

13 Toplantı Salonu ve Balo Salonu

Fairmont Gold Lounge

Kayıp Eşya Bürosu

Kiralık Kasa

Otopark

 • Talep Üzerine Hizmetler

  Talep üzerine hizmet ve olanaklar için Fairmont Ambassador Seoul ile iletişime geçin.

Harita ve İletişim

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS
 • Incheon Uluslararası Havaalanı’ndan (ICN)

  Mesafe: 55,5 km (34,5 mil)

  Taksi ile: Yaklaşık 55 dakika   

  Metro ile: Yolculuk süresi: Yaklaşık 80 dakika. AREX Havaalanı Ekspres trenine binin. Gimpo Uluslararası Havaalanı İstasyonu’ndan, 9 Hattı’na geçin ve Yeouido İstasyonu’na bir ekspres servis kullanın.

  Fairmont Ambassador Seoul 4 Çıkışından yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

  * Yeouido İstasyonu’ndan Fairmont Ambassador Seoul’un bulunduğu Parc1’e bir yeraltı yaya bağlantısı şu anda inşaat halindedir.

   

  Gimpo Uluslararası Havaalanı’ndan(GMP)

  Mesafe: 18,6 km (11,5 mil) 

  Taksi ile: Yaklaşık 30 dakika

  Metro ile: Gimpo Uluslararası Havaalanı’ndan 5 metro hattına binin ve Yeouinaru İstasyonu’nda inin. Fairmont Ambassador Seoul Çıkış 1‘den yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. (Toplam yolculuk süresi: Yaklaşık 45 dakika)  

  Alternatif olarak, Gimpo Uluslararası Havaalanı İstasyonu’ndan Hat 9 ekspres trenine binin ve Yeouido İstasyonu’nda inin. Fairmont Ambassador Seoul Çıkış 4‘den yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. (Toplam yolculuk süresi: Yaklaşık 35 dakika) 

 • Fairmont Ambassador Seoul, önemli bir iş, ticaret ve finans merkezi olan Yeouido’da yer almaktadır. Yeouido Hangang Park’ı kapsayan önemli çekim merkezlerine kolayca erişim sunan otel, hem iş hem tatil amaçlı seyahat edenler için konfor ve kolaylık vadediyor. 

  Bir yeraltı yaya bağlantısı Yeouido İstasyonu’nu (5 ve 9 metro hatları) IFC Alışveriş Merkezi ve Gukjegeumyung-ro Bulvarı üzerinden Fairmont Ambassador Seoul’un bulunduğu Parc1’e bağlayarak güvenli ve kolay erişim sunar. 

  Metro Hattı 5 ile Yeouinaru İstasyonu’na vardığınızda otel, Çıkış 1’den 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu arada, Sambu Apartmanları (başlıca otobüs numaraları: 262, 753, 700) otobüs durağı otelin karşısında bulunur ve Yeouido Transfer Merkezi (başlıca otobüs numaraları: 160, 162, 260, 261, 301, 320, 360, 600, 662, 871) otobüs durağı 10 dakikadan daha az yürüme mesafesi ile ek kolaylık ve erişilebilirlik sağlar.

   

 • Fairmont Ambassador Seoul

  108, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seul, Kore Cumhuriyeti

Konuk Hizmetleri

Seyahatinizin mükemmeliyeti için çok çeşitli misafir hizmetleri sunuyoruz.
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Danışma
 • Oda Hizmeti
 • Giriş & Çıkış
 • Fairmont Fit
 • 4 Restoran ve Bar
 • 13 Toplantı Salonu ve Balo Salonu
 • Fairmont Gold Lounge
 • Kayıp Eşya Bürosu

Toplantı ve Etkinlikler

İster bir iş toplantısı olsun isterse özel kutlama, etkinliğiniz için tümüyle kişiselleştirilmiş ve özel deneyimler yaratmaktan mutluluk duyuyoruz. Büyük Balo Salonumuz ve mükemmel döşenmiş toplantı alanları portföyümüz tüm seçeneklere hitap ederek adanmış etkinlik ekiplerimiz siz ve misafirlerinizin sahip olabileceği tüm ihtiyaçları öngörürken, sizin iş ve eğlencenize odaklanmanızı sağlar.

Fairmont Seoul Spa

Bizimle, hareket etmek için ilham verici yollar, huzurlu doğal bağlantılar, sarmalayıcı spa deneyimleri ve unutulmaz kültürel gelenekler bulacaksınız - alanında yetkin çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanmış sağlık dolu bir dünya.

 

Bakımlar, kapalı havuz, sauna ve spor salonu.
Benzersiz bir kişiselleştirilmiş bakım için kendinizi deneyimli spa terapistlerimizin ellerine bırakın veya kişisel ve kurumsal üyelik programlarımızla güçlendirilmiş avantajları keşfedin.

Fairmont Ambassador Seoul güncellemelerinden haberdar olun

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.