Hoş Geldiniz
Fairmont Ambassador Seoul

Fairmont Ambassador Seoul, başkentin Yeouido Adası’nda zamansız seyahat anlarını hayata geçiriyor. Seul’un en prestijli yeni adreslerinden biri olan Parc1. kompleksinde yer alan otel, efsanevi Fairmont hizmeti ile sizin çağdaş lüks ile bağlantı kurmanızı sağlar. Şehir silüetinin çarpıcı panoramik manzaralarını sunan bu destinasyon, mevsim değişikliklerini yansıtarak, yerel nehir kıyısının doğal ritmini takip eder. Işıltılı sosyal toplantılar ve başarılı iş toplantıları için mükemmel bu mekana hoş geldiniz.

 

Konaklama

 Fairmont Ambassador Seoul, Yeouido şehir silüeti ve Han Nehri’nin panoramik manzaralarını sunan 326 misafir odası sunuyor. Geniş odaların tümü ilham veren kentsel kaçamaklar vadeden lüks banyolar dâhil modern çağdaş özellikler ile döşenmiştir.

 

Hizmetler

Danışma

Yüksek Hızlı İnternet

Oda Hizmeti

Giriş & Çıkış

Fairmont Fit

4 Restoran ve Bar

13 Toplantı Salonu ve Balo Salonu

Fairmont Gold Lounge

Kayıp Eşya Bürosu

Kiralık Kasa

Otopark

 • Talep Üzerine Hizmetler

  Talep üzerine hizmet ve olanaklar için Fairmont Ambassador Seoul ile iletişime geçin.

Harita ve İletişim

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 11:00 ÖÖ

Konuk Hizmetleri

Seyahatinizin mükemmeliyeti için çok çeşitli misafir hizmetleri sunuyoruz.
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Danışma
 • Oda Hizmeti
 • Giriş & Çıkış
 • Fairmont Fit
 • 4 Restoran ve Bar
 • 13 Toplantı Salonu ve Balo Salonu
 • Fairmont Gold Lounge
 • Kayıp Eşya Bürosu

Toplantı ve Etkinlikler

İster bir iş toplantısı olsun isterse özel kutlama, etkinliğiniz için tümüyle kişiselleştirilmiş ve özel deneyimler yaratmaktan mutluluk duyuyoruz. Büyük Balo Salonumuz ve mükemmel döşenmiş toplantı alanları portföyümüz tüm seçeneklere hitap ederek adanmış etkinlik ekiplerimiz siz ve misafirlerinizin sahip olabileceği tüm ihtiyaçları öngörürken, sizin iş ve eğlencenize odaklanmanızı sağlar.

Fairmont Seoul Spa

Bizimle, hareket etmek için ilham verici yollar, huzurlu doğal bağlantılar, sarmalayıcı spa deneyimleri ve unutulmaz kültürel gelenekler bulacaksınız - alanında yetkin çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanmış sağlık dolu bir dünya.

 

Bakımlar, kapalı havuz, sauna ve spor salonu.
Benzersiz bir kişiselleştirilmiş bakım için kendinizi deneyimli spa terapistlerimizin ellerine bırakın veya kişisel ve kurumsal üyelik programlarımızla güçlendirilmiş avantajları keşfedin.

Fairmont Ambassador Seoul güncellemelerinden haberdar olun

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.