Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4495

Hoş Geldiniz
Fairmont Scottsdale Princess

AAA Beş Elmas Fairmont Scottsdale Princess serpilen Sonoran Çölü’nde, çölde gün batımının zengin mor tonları, yeşil agave bitkileri ve kaktüs çiçeklerinin mercan pembesi ve tereyağı sarısı arasında al fresco yaşamın keyfini çıkarmak için mükemmel bir ortam sunar. Doğayla uyum içinde yaşayacaksınız; geniş açık alanlar, yemyeşil bezenmiş toprak, krallara layık Saguaro kaktüsleri ve heybetli dağların arkasında batan parlak turuncu güneş size ilham ve enerji verecek.

Konaklama

1990 tarihinden beri her yıl AAA/CAA Beş Elmas Ödülü kazanan tatil köyü, olağanüstü mutfak programı, sıra dışı misafir hizmeti, benzersiz toplantı tesisleri ve seçkin Well & Being Spa’sı ile de övgü almaktadır. Ayrıcalıklı ağırlama ve içten, kişiselleştirilmiş hizmeti çekici İspanya tarzı mimari ve açık hava maceraları ile birleştiren Scottsdale’deki en iyi tatil köyü, birinci sınıf bir destinasyon tatil köyünden bekleyeceğiniz olağanüstü olanakların tümünü sunar.

Hizmetler

Bir güzellik ve lüks anıtı olan Fairmont Scottsdale Princess'ın teknoloji harikası toplantı olanakları ve muhteşem alanları bir sonraki konferans ya da toplantınız için kusursuz bir karışım yaratır. Geniş bir yelpazedeki lüks ikramlar unutulmaz bir eğlence kaçamağı için ortamı oluşturur. Waste Management Phoenix Open’ın evi olan ünlü TPC Stadium golf sahasında golf oynayın veya ödüllü spa’mızda rahatlayın.

Harita ve Yol Tarifi:

Otele giriş 4 ÖS -
Çıkış 11 ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Scottsdale’deki en uzun süreli AAA Beş Elmaslı otel olarak, konaklamanızı unutulmak kılmak istiyoruz. Fairmont Scottsdale Princess’e ister toplantı, eğlence veya isterse sadece rahatlamak için bir araya gelmiş olun, bu nefes kesen tatil köyü Güneş Vadisi’nde birinci sınıf konaklama sunar. Sizi Arizona’nın Sonoran Çölü’nün güzelliği ve huzuru ile bağlantılandırmak için tasarlanmış olan resortta eşi benzeri olmayan lüksü bulacaksınız.
  • Zille Gelen Personel
  • Asansör
  • Hızlı Çıkış
  • Spor Salonu
  • Golf Danışma
  • Oda Hizmeti
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Otopark
  • Wifi

Scottsdale’de Lüks Etkinlik Mekanları ve Toplantı Alanları

Etkinliğinizi Arizona’nın tablo gibi Sonoran Çölü’nde Fairmont’un en büyük konferans tatil köyünde planlayın.

Well & Being Spa

Spa deneyimlerine yeni bir yaklaşım getiren Well & Being Spa bütünsel sağlık dönüşümü hakkındadır.
Scottsdale’de Seyahat Ederken İyi Yaşayın
Well & Being Spa, spa ve zindeliğin yenilikçi bir füzyonunu sunarak muazzam bir canlılık hissiyle yaşamınıza ilham verecek ve benzersiz bir şekilde ödüllendirici ve tamamen kişiye özel deneyimler sağlayacaktır. Aerial Yoga’nın zindeliğinden kişiselleştirilmiş bir aromaterapinin sükûnetine ve beslenme ve egzersizin yeni ve kanıtlanmış bir başlangıcına kadar, her zaman evinize İyi Yaşamaya Hazır bir şekilde enerji kazanmış, aydınlanmış ve güçlenmiş olarak döneceksiniz.

Fairmont Scottsdale Princess Golf

İki Şampiyona düzeyinde TPC golf sahasında golf oynayarak Arizona golf tatilinin zirvesinde yaşayın.
Fairmont Scottsdale Princess’de veya komşu Grayhawk sahasının zorluğuna meydan okuyarak, çarpıcı TPC golf sahalarında Arizona güneşi ile yıkanın. Tatil köyünün arka bahçesinin uzantısı gibi gözüken yeşil golf sahası ile, sizinle ilk vuruş arasında sadece Golf Danışma’ya bir telefon araması var. Tablo gibi yeşil sahalar, zekice yerleştirilmiş engeller ve çarpıcı manzaralar bu sahaları gerçekten görkemli golf deneyimlerine dönüştürüyor.

Fairmont Scottsdale Princess güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.