Fairmont Miras Alanı'na Hoş Geldiniz

Fairmont Heritage Place, Acapulco, Meksika otelinin açılması ile 2003 tarihinde kurulmuştur. İzleyen bir kaç yılda hizmete girecek Telluride, Colorado ve Ghirardelli Square, San Francisco destinasyonlarıyla şu anki ve büyüyen Fairmont Heritage Portföyünü oluşturmuştur. Oteller lüks dekorları ve tasarımları ile muhteşemdir. Ayrıntılara olan ödünsüz özen ile, evin en iyi konforu ve geleneksel yerel kültürlerin birleşimi siz ve sevdikleriniz için mükemmel tatil vahası yaratır. Gittikçe küçülen dünyamızda, yaşamın tüm zevklerinin birleşerek bütünsel bir ihtişam yarattığı sadece birkaç gizli hazine kaldı. Sizleri sadece Fairmont Miras Alanı’nın sunabileceği özel ve ayrıcalıklı yaşam tarzı hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyoruz.

Fairmont Heritage Place, 155 Wellington Street West, RBC Centre, Suite 3300 Toronto, Ontario M5V 0C3

İletişim

Fairmont Miras Alanı Hakkında

Yılda bir kez gelinen değil; yıl boyunca gelinen yerdir. Geçip gidilen değil; eve dönülen yerdir. Anahtarın çıkışta bırakıldığı değil, saklanarak kuşaktan kuşağa aktarıldığı yerdir.

Fairmont Heritage Place, kendinize ait bir tatil evine sahip olmanın tüm avantajlarını ve çok daha fazlasını sunan lüks bir Özel Rezidans Kulübüdür: lüks ikramlar ve sadece Fairmont'un sunduğu kişiye özel birinci sınıf hizmet.

Fairmont Heritage Place gerçekten ait olduğunuz yerdir. Siz ve ailenizin isminizle selamlandığı, tüm ihtiyaçlarınızın öngörüldüğü ve tercihlerinize göre karşılandığı, komşularınızın arkadaşlarınız olduğu bir topluluktur. Bu, "aidiyet" duygusu birçok yolla kurulur ve bir özel kulüp ve rezidans topluluğu olarak Fairmont Heritage Place yanında Fairmont Hotels & Resorts geneline yayılır. Fairmont Heritage Place, geleneksel bir ikinci evi sürdürmenin birçok kaygısı ve yükü olmadan görkemli bir tatil mülkünün sahibi olmanın getirdiği tüm zevkleri ve ödülleri sunar. Burada, vazgeçilmez bir dizi kişisel hizmet ve olanaklara erişim kazanırsınız. İlave bir avantaj olarak, Fairmont Heritage Place’teki paylarını dünya çapındaki herhangi bir Fairmont otel veya tatil köyü ile değiştirebilirsiniz. (Mülk Sahipleri Avantaj Programı’nı seçen mülk sahipleri için mevcuttur). 

 

BU REKLAM MATERYALİ REZİDANS MÜLKİYETİ PAYINI SATMAYI TEŞVİK ETMEK AMACIYLA KULLANILMAKTADIR

Bu, kayıt gerekliliklerinin yerine getirilmediği yargı bölgelerinde bir rezidans satış teklifi veya satın alma teşviki değildir ve yeterliliğiniz veya tatil köyünün satın alma için müsaitliği satın alanın ikamet ettiği eyalet, il veya ülkeye bağlıdır.


Mülkiyet Avantajları

"Ait Olduğunuz Yer" adınız ile selamlandığınız, ihtiyaçlarınızın adanmış Mülk Sahipleri Hizmetleri Ekibi tarafından tercihlerinize göre öngörüldüğü bir topluluktur. Siz ve aileniz, Fairmont’un tüm otel ve tatil köyleri portföyüne erişimin yanı sıra otel restoranlarında, golf sahalarında ve diğer tesislerde ayrıcalıklı ilgi görürsünüz. Fairmont Heritage Place'e döndüğünüzde, tanıdık bir yerde, komşularınız ve arkadaşlarınız tarafından karşılanırsınız. "Ait Olduğunuz Yer" kuşaklar boyu keyfine varılacak olan lüks ve hizmetten oluşan bir topluluktur.

 Dünya genelinde sizin için bir yer. Büyüyen Fairmont Miras Alanı otellerimize erişimin ötesinde, mülk sahiplerini Accor Live Limitless programında yükseltilmiş bir statüye davet eden, Accor Mülkiyet Sahibi Avantajları programına üyelik fırsatı sunuyoruz. Bu elit Mülkiyet Sahipliği, Fairmont’un efsanevi otel ve tatil köylerinde avantajların ve hizmetlerin zirvesini sunar. Destansı kaleler, gözlerden uzak kır evleri, tarihi öneme sahip toplantı alanları ve modern invizalardan oluşan bir koleksiyona sahip Fairmont Hotels & Resorts dünyanın en tanınmış adreslerinden bazılarının kapılarını açıyor. New York’taki The Plaza, Fairmont Banff Springs ve Londra’nın Savoy’u dahil Dünya çapındaki konumlardaki seçkin otellerimiz, gezginlere benzersiz ortamlar, zengin deneyimler ve kalıcı hatıralar vaadediyor. Nerede olursanız olun, olağanüstü bir kişisel özen ve hizmetin keyfini çıkaracaksınız. 

Bağlılık Programı

Fairmont Miras Alanı mülk sahipleri, Fairmont Miras Alanı evlerine sahip oldukları ve Mülk Sahibi Avantajları Programı’na katıldıkları her yıl, ALL Accor Live Limitless programında yükseltilmiş statü ayrıcalığını kazanırlar. Bu özel davet Fairmont Miras Alanı mülk sahiplerine, dünya çapında 5000+ Accor otelinde yıl boyunca mevcut olan benzersiz eğlence ve iş deneyimlerine öncelikli giriş sunan özel danışma hizmeti dâhil, ayrıcalıklı avantajlar sunar. 

Mülk Sahibi Girişi

Farklılaşma Noktaları

Fairmont Miras Alanı, geleneksel bir ikinci evi sürdürmenin birçok kaygısı ve yükü olmadan, görkemli bir tatil mülkünün sahibi olmanın getirdiği tüm zevkleri ve ödülleri sunar. Dört ana neden Fairmont Miras Alanı’nı sınıfında en iyisi yapar.

Lüks

Size Ait Bir Yer. Evler detaylara en iyi özen gösterilerek tasarlanmıştır. Mimari yerel çevreden esinlenerek evlerinin tüm seçkin lüksü ile birlikte, Mülk Sahiplerinin tatillerinin benzersiz doğasını solumalarına olanak veren otantik bir duygu yaratır. Her bir ev, tekrar tekrar rüya gibi bir tatil için sahneyi oluşturan iç dekorasyon ile tasarım ve yapının tüm öğelerinde en yüksek kaliteyi kullanır. Fairmont Miras Alanı’nda Mülk Sahipliği, Mülk Sahibini nadir bir düzeyde lüks ve kişiselleştirilmiş özene hak sahibi yapar. Her bir Mülk Sahibini adı ile bilen kapıcı. Zevkle yardım ve öneri sunan golf profesyonelleri Mülk Sahiplerinin favori şaraplarını bulunduran restoranlar. Vücudun doğal enerjisini nasıl açığa çıkaracağını bilen yetenekli spa çalışanları. Burası Mülk Sahiplerinin benzersiz bir düzeyde tatil konforu ve kolaylık yaşayacağı yerdir.

Seçkinlik

Gizlilik ve ayrıcalık yeri. Fairmont Miras Alanı’nda, bireysel konfor, güvenlik ve gönül rahatlığı kesinlikle garantidir. Bu lüks özel kulüpte bir Mülk Sahibi olarak, benzersiz ve zengin ikramlarımızın keyfini çıkararak değerli zamanınızı arkadaşlarınız ve ailenizle geçirebilirsiniz. Bu lüks Mülkiyet Sahipliği, dünya genelinde Fairmont’un efsanevi otel ve tatil köylerinde avantajların ve hizmetlerin zirvesini sunar.

Beklentilerin Ötesinde Hizmet ve İkramlar

Eğlenmek İçin Bir Yer. Fairmont Miras Alanı’nda, Mülk Sahipleri bir dizi vazgeçilmez kişiselleştirilmiş hizmet ve ikramlara ayrıcalıklı erişime sahiptir. Mevcut Evler, aşağıdaki olanakları içerebilen oldukça fevkalede evlerdir: özel yapım mobilyalar, mermer ve granit tezgahlar, plazma televizyonlar, orijinal sanat eserleri, birden fazla jakuzi banyo küveti ve açık hava duşları ve dadı bölümleri. Golf, spa, tenis ve yiyecek ve içecek mekanlarına VIP erişim, ciddi bir değer katmaktadır ve özel ev kulübünü geleneksel ev sahipliğinden daha da farklılaştırmaktadır. Diğer hizmetler arasında havaalanı vale hizmeti, özel şefler, çocuk bakımı, oda hizmeti ve market alışverişi. Eşit miktarda önemli olan Fairmont Miras Alanı’nda hissedilen içgüdüsel ayrıcalık duygusudur. Yaptığımız her şeyde gözüken otel işletmecilerinin yüz yıllık bir deneyimle yarattıkları konukseverlik geleneği; Fairmont Miras Alanı aynı hizmet düzeyini yorulmadan sürdürmektedir.

Muhteşem Destinasyonlar

Dünya genelinde sizin için bir yer. Fairmont Miras Alanı evleri dünya çevresinde en iyi destinasyonlarda yer almaktadır. İster eviniz bir dağın 3000 metrelik zirvesinde, isterse kayak yamaçlarının eteklerinde veya plajdan yalın ayak yürüyebilecek mesafede yuvalanmış olsun, destinasyonlarımızı size dilediğiniz tatili vermek için seçiyoruz. Mülk sahipliği haftaları, dünya çapında 100 Fairmont, Raffles ve Swissotel otel ve tatil köylerinde veya Registry Collection programındaki 200 destinasyonda Fairmont Miras Alanı portföyü ile değiştirme olanağı tanıyor*.

*Her bir Fairmont Miras Alanı otelinde değiştirme hakları farklılık gösterir.

Tümü