Hoş Geldiniz
Fairmont The Norfolk

Geçmişi 1904 tarihine uzanan, sevilen bir şehir simgesi olan Fairmont The Norfolk, özellikle otelin çevresinde önce bir kasaba, sonra da modern bir şehir olarak Nairobi’nin gelişmesi ile Kenya’nın tarihi mirasında önemli bir rol oynamıştır. Alımlı eski dünya cazibesi ve şık, çağdaş tasarımı ile saklı bir mücevher olan Fairmont The Norfolk, merkezi iş semti Gigiri, Westlands, Upperhill ve eğlence yerlerine ve gelişen Nairobi sanat çevrelerine kolay ulaşımı ile misafirlerine şehir içinde sofistike bir inziva sunuyor.

Konaklama

İster Nairobi, Kenya’dan iş amaçlı geçiyor olun, isterse bir Kenya safari macerasının başında veya sonunda bulunun, Fairmont The Norfolk, lüks Nairobi otelimizde tüm konuklarımıza huzur dolu bir cennet sunuyor. Bu çekici Nairobi otelindeki geniş oda ve suitler huzurlu avluların etrafında yer alır ve doğa manzaraları ile mükemmel konfor sunar.

Hizmetler

Otel, huzur veren tropik bahçeler, ısıtımalı açık yüzme havuzu ve bir egzersiz merkezi ve şımartıcı spa tesisleri etrafında kurulmuş olan 17 lüks süit ve 108 oda sunmaktadır. Odalar klasik şıklık ve modern tasarımı göze çarpmayan teknoloji ile birleştirir. Bir çok oda, çevre düzenlemeli avluya bakan nefes kesici manzaraları sunarken, imzalı süitler, lüks ile şehrin zengin tarihinin birleşimini deneyimlemek isteyen misafirler için mükemmel tercihtir.  

 • Talep Üzerine Hizmetler

  Fairmont The Norfolk, yerel ürünler, otantik lezzetler ve organik olarak kaynaklandırılmış et, taze deniz ürünleri ve vegan yemekler dahil çeşitli seçeneklere sahip menüsü ile enfes yemek seçenekleri sunuyor. Ödüllü Tatu restoran çağdaş bir Afrika temalı ortam sunarken, bir zamanlar Nairobi’nin en ünlü toplanma alanı olan Lord Delamere Terrace, bir tüm gün restoranı olarak tüm klasik çekiciliğini koruyor.

Bilgi

Otele giriş 12:00 ÖS -
Çıkış 10:00 ÖÖ

Konuk Hizmetleri

1904 tarihinde kapılarını açtığından beri Nairobi’nin kalbinde gözlerden uzak bir cevher olan Fairmont The Norfolk huzurlu tropik bahçeler, ısıtmalı havuzu bulunan modern bir sağlık merkezi ve eşsiz yemek tesislerinin arasında 17 lüks süit ve 108 oda ile sevilen bir Kenya simgesi olarak kaldı.
 • Bebek bakıcısı
 • Danışma
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Kuru Temizleme Hizmetleri
 • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
 • Döviz Alışverişi
 • Enanai boutique
 • Zille Gelen Personel

Toplantılar ve Düğünler

Özel bir konferans ve yemek hizmeti ekibi ile birlikte bir çok toplantı ve etkinlik mekanı sunuyoruz.

Fairmont tarzı rahatlayın 

Nairobi’nin merkezinde yenileyici bir spa inzivası.

Nairobi, Kenya'daki The Norfolk Hotel çok sayıda dinlenme tesisi barındırmaktadır. 

 

 Tesis özellikleri arasında şunlar bulunur: 

06.00 - 21.00 arasında açık, bahçelere bakan, son teknoloji ekipmana sahip spor salonu. 

Gözetim altında 06.00 - 19.00 arasında hizmet veren açık ısıtmalı yüzme havuzu

Buhar odası

Sauna odası

Bakım odaları 06.00 - 19.00 arasında açıktır.


 

Fairmont The Norfolk güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.